Karolina Korwin Piotrowska OSTRO o występie Lewczuk u Kuby Wojewódzkiego. "Co nie dokombinuje, to dowygląda". Mocne słowa!

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała zamieszanie, jakie wywołał ostatni odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarka nie szczędziła słów krytyki.

Premiera nowego sezonu show Kuby Wojewódzkiego odbiła się szerokim echem w Internecie. Mamy na myśli skrajne emocje, jakie wywołał pierwszy odcinek z udziałem Moniki Lewczuk. Ich powodem była postawa prowadzącego, który zasypał piosenkarkę pytaniami, obnażającymi jej różne słabości. Najpierw wyśmiał jej manierę językową, a potem sposób, w jaki kreowała wypowiedzi, które - delikatnie mówiąc - nie były zbyt błyskotliwe.

Nic więc dziwnego, że zaraz po emisji odcinka w mediach zawrzało. Jedni krytykowali Wojewódzkiego, inni nie dziwili się jego zachowaniu, twierdząc, że Lewczuk sama się o to prosiła, bo była łatwym celem do kpin. Do tego całego zamieszania odniosła się i Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka opublikowała na swoim profilu wpis, w którym nie zostawiła suchej nitki na piosenkarce.

Ojejej, jacy wszyscy dzisiaj oburzeni, że on taki niedobry, a ona taka bezdennie głupia. Jakie to smutne. Tak, idzie do programu KW i myśli bidna, że ją o muzykę zapytają, bo przecież jest wielką gwiazdą, prawda? Co prawda połowa Polski się w ogóle o niej dzięki temu "złemu" programowi dowiedziała i wielka gwiazda, zupełnie przy okazji pokazała, że zdania jednego, prostego w języku ojczystym ułożyć nie umie, ale co tam. Co nie dokombinuje, to dowygląda, a fejm i tak jest. KW to nie moja bajka, ale udawanie teraz oburzenia... #szołbizwPolandzie

Jej słowa na nowo wznieciły dyskusję na ten temat.

KW zszedł na psy już dawno... Nikt nie chce tam przychodzić, bo rozmowa z prowadzącym jest o niczym... Kubuś się lansuje, resztę ma w dupie... już dawno przestał tryskać dowcipem, a inteligentna riposta też odeszła w zapomnienie... A ze swoich gości.  obojętnie kto to jest. robi mało rozgarnięte osóbki.
Oni oboje są siebie warci... Kiedyś Wojewódzkiego uważałam za inteligentnego człowieka, ale przeminęło z wiatrem...
Puste, ale ładne, czyli wzór medialny XXI wieku.
Widziałam program, nie wieszajcie psów na KW, Monika nie potrafiła wypowiedzieć się na żaden temat, nawet na temat swojej płyty, 28-letnia kobieta pchająca się na ekran powinna mieć więcej umiejętności, niż pensjonarski chichot, dobrze, że Dżoana rozładowała atmosferę:).

A Wy, co o tym wszystkim myślicie?

AW

Kuba Wojewódzki znowu na antenie

Więcej o:
Komentarze (35)
Karolina Korwin Piotrowska OSTRO o występie Lewczuk u Kuby Wojewódzkiego. "Co nie dokombinuje, to dowygląda". Mocne słowa!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mc

  Oceniono 38 razy 18

  Problem z programem Wojewódzkiego jest ten sam od lat. Zaprasza gości po to, żeby porozmawiać sam ze sobą...

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 17 razy 9

  Mam pytanie: czy ktoś ją zmuszał do pójścia do tego programu? Myślę, że wykalkulowała, że to może być szansa na lans i tyle. A tu wyszło szydło z worka - dziewczę tępe, przeciętne, o tandetnej urodzie i banalnych tekstach, kompletnie nie przygotowane na pytania pana, który nie jest miły, co akurat uważam za jego zaletę jako prowadzącego

 • Gość: lol

  Oceniono 19 razy 7

  oj Lewczuk faktycznie nie umie mówić, lepiej niech śpiewa i się nie udziela w wywiadach.Gdyby nie Joanna, to program by kompletnie poległ, taka prawda!

 • Gość: zez

  Oceniono 9 razy 5

  Jak jesteś malutka, to trudne, by cię Kubuś nie przydeptał...

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 4

  to dlaczego pani to ogląda i pozniej się wku...a ----tak panią interesuję życie kretynow idiotek i pojebow??

 • Gość: J.G.

  Oceniono 2 razy 2

  Naprawdę uważam że ten odcinek to była jakaś parodia KW. Dobrze, że była Joanna bo uratowała ten odcinek. Ta Monika nie powiedziała ani jednego sensownego zdania, to jej pseudo suahili składające się z jednego angielskiego słowka mnie rozwaliło. Wyglądała, jakby myślała, że pierwszym pytaniem KUby będzie pytanie nt Alvaro - a na koniec aż się błagała o pytania o płytę, myślę, że chodziło akurat o ten wątek. A Kuba (nie wiem, może Kuba złośliwie nie zapytał, ale to nieważne) ani razu nie dał jej możliwości do popisu, swoją drogą pytania były też troche słabe, nie uratował bądź co bądź stremowanego gościa.

 • Stanisław Lewicki

  Oceniono 8 razy 2

  Ja bym chciał zobaczyć u kuby panią korwin piotrowską chyba że kusz była ciekawe co by wynikło

 • Gość: SK

  Oceniono 1 raz 1

  Dopiero poznalam Monike i jakkolwiek sliczna, to na zaden temat nie umiala sie wypowiedziec. Ciezko sie to ogladalo i trudno z tego nie kpic. Pytania zostaly znizone do jej mozliwosci i dalej nic. Masakra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX