Katy Perry zakpiła z Britney, teraz ona odpowiada na Instagramie. Cytatem z... Nigdy nie zgadniecie. "Zmieniła trochę słowa, by bardziej pasowały"

Katy Perry podczas gali Grammy zażartowała z Britney Spears. Fanom nie spodobało się jej zachowanie. Teraz do "żartu" odniosła się sama Britney.

 Pamiętacie, jak Spears przechodziła załamanie nerwowe? Katy Perry też pamięta. A na pytanie dziennikarza, czemu postanowiła odpocząć od występów przyznała, że chce zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Nie ogoliłam sobie jeszcze głowy - zażartowała stwierdzając, że póki co, czuje się całkiem dobrze.

Fani Britney na Twitterze stanęli za Spears murem. Uznali, że dowcip Katy był co najmniej niesmaczny. Tymczasem sama Britney zamieściła na Instagramie cytat z... Biblii.

Człowiek dobry wydobywa dobro z dobrego skarbu swego serca, ale niegodziwy wydobywa ze swego niegodziwego skarbu to, co niegodziwe; bo z obfitości serca mówią jego usta.

Co ciekawe, Britney pozwoliła sobie na małą ingerencję. W biblijnym oryginale pojawia się słowo "he" (on, tu: człowiek). Spears zamieniła je na "she", czyli "ona". Zdaniem zagranicznych mediów (np. Buzzfeed.com) to własnie dowód na to, że słowa miały odnosić się do Perry.

To wydaje się dość dziwne, że Britney nagle przypadkowo opublikowała słowa, które mówią: Mówisz niemiłe rzeczy, bo jesteś złą osobą. Dobrzy ludzie skupiają się na dobrych rzeczach - komentuje portal.

Wierzycie, że to przypadek?

embed

JM

Więcej o:
Komentarze (7)
Katy Perry zakpiła z Britney, teraz ona odpowiada na Instagramie. Cytatem z... Nigdy nie zgadniecie. "Zmieniła trochę słowa, by bardziej pasowały"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mar

  Oceniono 1 raz 1

  Nie macie nic lepszego do czytania? Warto zajmować się takimi pierdołami?

 • kitciwoko

  Oceniono 5 razy 1

  "Człowiek dobry wydobywa dobro z..."

  Kurna, ale pierdoły! Jakbym violetę villas słyszał. Czas odejść, brytnej.

 • Gość: Syfer

  Oceniono 7 razy 1

  Katy Perry dopuściła się ciosu poniżej pasa. Załamanie nerwowe, które przeszła Britney, mogło się skończyć tragicznie. Robienie sobie dowcipów z tego typu "rzeczy" jest niesmaczne i niskie. Zobaczymy jak Katy Perry poradzi sobie w przyszłości, jeśli znajdzie się w sytuacji, w jakiej znalazła się Britney Spears w 2007 r.

 • Gość: katy2

  Oceniono 12 razy 0

  Nie lubię tej Perry od samego początku. Jej fryzurze nic nie grozi, wredne, cyniczne, fałszywe babska się nie załamują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX