Eurowizja 2017. W preselekcjach wystąpi Carmell. Nie kojarzycie? To córka znanej aktorki. I widzieliście ją w "VoP"

Eurowizja 2017. Zastanawialiście się, kim jest Carmell, która chce nas reprezentować na festiwalu? To córka znanej aktorki.

Eurowizja 2017. Od soboty znamy dziesiątkę wykonawców, którzy chcą reprezentować w maju Polskę w Kijowie podczas finału Eurowizji. Wśród nich jest Carmell, jednak pseudonim wykonawczyni mało komu coś mówi. Tymczasem kryje się pod nim Małgorzata Bernatowicz. Wciąż Wam to nic nie mówi? To córka Ewy Kasprzyk, znanej m. in. z "Kogla-mogla" oraz Jerzego Bernatowicza.

Małgorzata Bernatowicz, teraz Carmell, ma 30 lat i wciąż próbuje zrobić karierę. Dla muzyki zrezygnowała nawet ze studiów anglistycznych. Widzieliśmy ją w "Must Be The Music" i "The Voice Of Poland", a kiedy jej matka występowała w "Tańcu z Gwiazdami", Małgorzata akompaniowała jej wokalnie. Ma piękną, charakterystyczną barwę głosu, którą zachwycała jurorów w programach muzycznych.

Wieczorem 18 lutego podczas koncertu eliminacyjnego Carmell zaśpiewa piosenkę "Faces". O tym, czy piosenka da jej przepustkę do finału, zadecydują widzowie oraz jurorzy w składzie: Alicja Węgorzewska, Włodek Pawlik, Robert Janowski, Krzesimir Dębski i Maria Sadowska. Koncert rozpocznie się o 20.30. Wtedy dowiemy się, kto będzie reprezentował Polskę podczas finałowego koncertu 9 maja w Kijowie.

Ewa Kasprzyk w prześwitującej bluzce w śniadaniówce. Ostra krytyka. Wkurzona aktorka odpowiada: Jeżeli to komuś przeszkadza, to...

JZ

Więcej o:
Komentarze (13)
Eurowizja 2017. W preselekcjach wystąpi Carmell. Nie kojarzycie? To córka znanej aktorki. I widzieliście ją w "VoP"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aga04041

  Oceniono 12 razy 6

  Bardzo zdolna dziewczyna, ma piękną barwę głosu, niestety jeżeli przez ostatni rok nie popracowała nad psychiką to pozamiatane. Nie nadaje się po prostu do showbiznesu, ciężko znosi krytykę i porażkę. Tak przynajmniej było w VoP.

 • Gość: rozwiedziony

  Oceniono 2 razy 2

  fajna :)

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 2

  Bardzo podobna do mamy

 • mimikra1975

  Oceniono 5 razy 1

  Czyż wszystko nie jest jasne? Cóż z tego, że ma piękny głos, kiedy jest... gruba. Prawda? O to chodzi? Smutne to. Smutne i niesprawiedliwe. Wszystkie musimy być takie same, jota w jotę, inaczej doopa.

 • Gość: ZZ

  0

  Pięknie zaśpiewała. Aż żal, że nie ona pojedzie. No, ale wygrało dzięki jury LINK4.

 • Gość: gaga

  Oceniono 1 raz -1

  czyzby wzorowala sie na adele

 • Gość: kutmuser

  Oceniono 5 razy -3

  Chyba kodowcy tylko na nią glosowali. Wiocha wiocha wiocha i wstyd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX