Richard Gere rozwiódł się z żoną po 20 latach. Pokazał się z nową partnerką. Jest młodsza o 34 lata

Richard Gere na 67. Festiwal Filmowy w Berlinie przyjechał ze swoją młodą partnerką - Hiszpanką Alejandrą Silvą.

W Berlinie między 09.02 a 19.02 trwa 67. Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Do stolicy Niemiec przyjeżdżają największe gwiazdy kina. W piątek na czerwonym dywanie można było na przykład zobaczyć Richarda Gere'a, który pojawił się na pokazie filmu "The Dinner". U boku 68-letniego aktora nie zabrakło jego obecnej partnerki Alejandry Silvy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Alejandra Silva ma 34 lata, urodziła się w hiszpańskiej La Corunii, jako córka zamożnego przedsiębiorcy i wice prezesa Realu Madryt Ignacio Silvy. Obecnie od wielu lat mieszka w USA. Jest bizneswoman i działaczką wielu charytatywnych organizacji. Silva Richarda Gere'a poznała w 2015 roku będąc jeszcze żoną biznesmena Govinda Friedlanda (mają razem syna).

Alejandra Silva i Richard Gere są nierozłączni. Uczucia między gwiazdorem a młodą ukochaną nie dało się nie zauważyć. Para była wyjątkowo wylewna na berlińskim czerwonym dywanie. Przytulali się, obdarzali się pełnymi czułości spojrzeniami i pocałunkami.

Richard Gere w 2016 roku sfinalizował rozwód z Carey Lowell, z którą był w separacji od 2013 roku. Parą byli od 1996 roku.

ZI

Więcej o:
Komentarze (10)
Richard Gere rozwiódł się z żoną po 20 latach. Pokazał się z nową partnerką. Jest młodsza o 34 lata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Alicja

  Oceniono 30 razy 20

  Czym kieruje się taka kobieta wiążąc się ze znanym dziadkiem. Chęcią sławy, chciwością czy ma jakieś zaburzenia emocjonalne. To dla mnie wielka zagadka.

 • mm0427

  Oceniono 20 razy 12

  No to czas przestać czepiać się kobiet sukcesu, które też dobierają sobie znacznie młodszych kochanków ;)

 • Gość: Rybak

  Oceniono 6 razy 4

  Jak dobrze ,ze jest viagra dzięki medycyno

 • Gość: Gość7

  Oceniono 3 razy 3

  Lubie tego aktora ale to już jest przegięcie, ta dziewczyna mogłaby być nawet jego wnuczką. Nie rozumiem takiej sytuacji co ją kierowało żeby byc z tak dużo starszym mężczyzną.

 • Gość: Renia

  Oceniono 3 razy 3

  Bleeeh :/

 • Gość: rozwiedziony

  Oceniono 9 razy 3

  obstawiam maks 3 lata, niestety.

 • Gość: Izka

  Oceniono 12 razy 2

  Dziadku w wieku mojej mamy, ja w wieku "postbalzakowskim" i niestety dla większości kobiet w moim wieku- starzec( jeżeli chodzi o te sprawy)- więc albo specyficzne upodobania, albo chęć zaistnienia, tudzież brak świadomości tego co się wiąże, wiążąc się ze starym człowiekiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX