Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, że "pie***y ścianki". A podczas premiery serialu... Dotrzymała słowa?

Agnieszka Woźniak-Starak zjawiła się na krakowskiej premierze serialu "Belle Epoque". Tym razem w roli konferansjera.

Agnieszka Woźniak-Starak po wybitnie nieudanym wyjściu na galę Bestsellery Empiku w dosadny sposób zadeklarowała, że od tej pory nie zobaczymy jej już na ściankach. Wszystko dlatego, że przez długie pozowanie do zdjęć nie udało jej wejść na salę, w związku z czym ze złością opuściła miejsce wraz z mężem. Jak tłumaczyli potem organizatorzy, to nie oni zawinili, bo miejsce na sali nadal czekało na dziennikarkę.

Woźniak-Starak do tej pory słowa dotrzymała. Na uroczystej krakowskiej premierze serialu "Belle Epoque", która odbyła się w Sukiennicach, dziennikarka co prawda zjawiła się, ale ścianek skutecznie unikała. Zamiast tego skupiła się na tym, co było jej głównym zadaniem jako dziennikarki - tego wieczoru to ona poprowadziła konferencję w otoczeniu dostojnej architektury i historycznych obrazów w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku. Taka otoczka zapewne bardziej przystoi "Prezesowej".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Myślicie, ze długo wytrwa w swoim postanowieniu?

MK

Więcej o:
Komentarze (10)
Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, że "pie***y ścianki". A podczas premiery serialu... Dotrzymała słowa?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 9 razy 7

  Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała, że "pie***y ścianki"

  - chyba cię laska pogibało - odpowiedziały ścianki - my chodzimy w wyższej lidze.

 • Gość: Merkury

  Oceniono 6 razy 4

  obejrzyjcie na aganajezykach - jak Żyrafa o duuużej nodze megalomańsko stoi na tle dwóch obrazów ... Pamiętacie jak po ślubie biła się w silikon mówiąc, że nawet Pietrus jej wypomina, że słyszy tylko od niej: ja, ja, ja... I ona nad sobą bardzo pracuje, żeby tak nie było ! AKURAT ! Woda sodowa uderzyła jej do łba. Może to silikon tak szkodzi, a może to jej charakter ?

 • j-a-ga

  Oceniono 3 razy 3

  Gustowna kiecka, połączenie szlafroku z koronkami

 • Gość: Cenzor

  Oceniono 3 razy 3

  Pierwsza ofiara reformy edukacji: "Wszystko dlatego, że przez długie pozowanie do zdjęć nie udało jej wejść na salę, w związku z czym ze złością opuściła miejsce wraz z mężem." ;)

 • Gość: mumia

  Oceniono 5 razy 3

  Ale ten facet za nią jest wku...ony, pokazuje na drzwi i mówi spie...ć mi stąd z jakimś tvn owskim serialikiem;)

 • Gość: Midnight

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz to z niej dziennikarka jak z koziej du..y trąbka Po co pracowac jak sie miliony grube zlowilo Tyle ze za lat max 5 bedzie rozwod taki ze huczalo bedzie wszedzie bo Agnieszce znudzi sie szary maly starak 😂😂

 • Gość: Kogut

  0

  hejtery - na instagramie Sulimki, robią sobie z niej takie jaja... Zamiast wyłącyć komentarze, to nie,musi przeglądać się w opiniach młodych panien z prowincji. Czy ona nie jest czasem Narcyza (???) - takim odpowiednikiem faceta, który zachwyca się sobą??? Tematem większości jej zdjęć jest ... ONA SAMA - w wystudiowanych pozach... Ale jaja...

 • Gość: Yaro

  0

  ŻEBY DOTRZYMAĆ SŁOWA - TRZEBA MIEĆ H O N O R ! NAJWIDOCZNIEJ TEGO BRAKUJE.?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX