Księżna Kate i książę William wzięli udział w wyścigu. Ona w obcisłych leginsach, a on? Chyba tego nie przemyślał

Księżna Kate z mężem i szwagrem wzięła udział w wyścigu na 100 metrów. Choć nie wygrała biegu, zdeklasowała swoich rywali stylem. William powinien się od niej uczyć!

Księżna Kate i Książę William od lat działają charytatywnie i angażują się w wiele szczytnych inicjatyw. Tym razem wsparli organizację Heads Together, a zrobili to w dość nietypowy sposób. Jej działacze przygotowują się do Londyńskiego Maratonu, trenując w parku olimpijskim. Królewska para i Książę Harry postanowili ich odwiedzić i sami zdecydowali się we trójkę zmierzyć w wyścigu na 100 metrów.

Rywalizację wygrał oczywiście Harry, dla którego przebiegnięcie takiego dystansu to nic po latach służby w wojsku. Kate zajęła trzecie miejsce, ale zdecydowanie  zdeklasowała swoich konkurentów pod względem stylu. W obcisłych leginsach i sportowej kurtce prezentowała się jak zawodowa biegaczka.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Niestety, tego samego nie można powiedzieć o Williamie który, co tu dużo mówić, nie miał zbyt odpowiedniego i na pewno komfortowego stroju. Książę biegł w granatowym kardiganie i białej koszuli. Na tym jednak nie koniec. Ten "sportowy" zestaw dopełniły spodnie z dżinsu. Doceniamy, że William zawsze stara się być elegancki, ale są sytuacje, kiedy może (a nawet powinien) nieco spuścić z tonu.

Strój nie przeszkodził mu jednak wczuć się w atmosferę wyścigu. Jego starania, by pobić Harry'ego, były naprawdę godne podziwu.

Widać, że cała trójka świetnie bawiła się w trakcie rywalizacji. Mało brakowało, a to Kate zajęłaby w niej drugie miejsce.

Prawie mnie wyprzedziłaś - wykrzyknął żartobliwie William po minięciu mety.

Następnym razem zalecamy Williamowi przy kompletowaniu garderoby skorzystać z rady żony ;).

AW

Więcej o:
Komentarze (12)
Kate i William wzięli udział w wyścigu. Ona w obcisłych leginsach, a on? Chyba tego nie przemyślał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Koka

  Oceniono 21 razy 21

  Chcecie powiedzieć, że William powinien założyć obcisłe leginsy żeby być tak "stylowy" jak Kate?

 • Gość: kaw

  Oceniono 15 razy 15

  Przecież ona ma na sobie dżinsowe rurki, a nie legginsy.

 • Gość: as

  Oceniono 33 razy 13

  fajni są , naturalni i sympatyczni i co najważniejsze potrafią się odnaleźć w tym nieustannym byciu na świeczniku , co wcale nie jest łatwe. Księżna Diana najlepszym tego przykładem

 • gj61

  Oceniono 22 razy 12

  Fajnie byłoby zobaczyć wyścig Konusa, Maciory i Brochy. Antek oczywiście w obcisłych legginsach.

 • Gość: Hanik

  Oceniono 11 razy 7

  Oczywiście, że Harry wygrał, kiedyś przecież prześcignął nawet samego Usaina Bolta ;)

 • eisbergh

  Oceniono 8 razy 0

  jak zywcem wyjeci z little britain

 • pandzik

  Oceniono 8 razy -4

  Ładnie biegnie jak na kobiete.

 • Gość: plk

  Oceniono 30 razy -14

  William i Kate to żałośni ludzie. Odwiedzili w Kanadzie rodzinę syryjskich uchodźców. A czy kiedykolwiek słyszał aby odwiedzili jakąś Polską rodzinę? Dla zachodniej europy muzułmanie to nowa rasa panów której trzeba służyć a Polacy to dla nich podludzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX