Zapomnijcie o Obamie w garniturze. Z żoną (i znanym przyjacielem) pojechał na wakacje i... Twitter szaleje przez JEDEN szczegół

Były już prezydent Stanów Zjednoczonych wybrał się z Michelle Obamą na wakacje. Para wypoczywa na jednej z karaibskich wysp, gdzie znajduje się luksusowy resort należący do miliardera, Richarda Bransona.

 Po ośmiu latach prezydentury Barack Obama wyjechał na zasłużone wakacje. Razem z Michelle relaksują się na plaży, spędzają też czas z właścicielem resortu, Richardem Bransonem. Choć hotel cieszy się sławą miejsca, w którym można liczyć na prywatność, a fotoreporterzy nie mają tam wstępu, kilka zdjęć Obamów pojawiło się na Twitterze. 

Co na nich widzimy? Wesoła Michelle idąca na plażę w krótkich szortach i dwóch warkoczykach jest urocza, ale uwagę przyciąga przede wszystkim Barack. Zrelaksowany, uśmiechnięty i... w czapeczce z daszkiem do tyłu! 

Barack Obama, Michelle ObamaBarack Obama, Michelle Obama Twitter.com/Phil_Lewis_

 To ten szczegół najbardziej rozgrzał internautów. Większość użytkowników Twittera uznała, że to znak, który uświadomił im na dobre - Obama naprawdę nie jest już prezydentem. Jest za to BARDZO cool.

Chciałbym zażartować, ale naprawdę, ten facet na zdjęciu zasługuje na wszystko. Dzięki za wszystko, O...

Barack ObamaBarack Obama Twitter.com/chrisalbon

 Obama na wakacjach w czapce z daszkiem do tyłu. On już nigdy nie wróci.
Post-prezydentura Obamy (i Richard Branson).

Barack ObamaBarack Obama Twitter.com/jeneps

 Necker Island, na której wypoczywa Obama, to 74-akrowy tropikalny raj w archipelagu Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Często wybierają się tam spragnione spokoju i pięknych widoków gwiazdy. Jak widać Barack nie potrzebował wiele czasu, by wrócić do "normalnego" trybu życia. Na tak wypoczętego nie wyglądał już dawno! Mamy tylko nadzieję, że na wyspie nie przegląda zbyt często wiadomości z USA.

embed

jm

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (75)
Zapomnijcie o Obamie w garniturze. Z żoną (i znanym przyjacielem) pojechał na wakacje i... Twitter szaleje przez JEDEN szczegół
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bronson

  Oceniono 42 razy 42

  Richard Benson - to nowa postać w świecie biznesu. Podąża śladami Richarda Bransona. Stworzył nawet firmę Vurgin, na wzór Virgin Bransona.

 • Gość: ewi

  Oceniono 93 razy 39

  Barack Obama podoba mi się jako człowiek. Ma zdrową rodzinę. Widać, że kocha ją. Jest i był podczas prezydentury niejednokrotnie wyluzowany. Ale tak bardzo na poziomie wyluzowany.

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 39 razy 37

  Po polsku angielski resort to "ośrodek wczasowy", zaś polski resort to po angielsku departament, niechluje językowe z gimbazy...

 • Gość: gostek-wyrostek

  Oceniono 19 razy 19

  redaktorze - Necker Island nie jest resortem, jest to prywatna wyspa Bransona, bzdury piszecie

 • kwahol

  Oceniono 18 razy 16

  Osiem lat "wyrazal glebokie zaniepokojenie", a teraz pojechal na "zsluzone" wakacje.

 • Gość: Kaeru92

  Oceniono 22 razy 16

  A kim jest BARACH ??

 • jagopa

  Oceniono 13 razy 11

  To nie Tweeter szaleje na widok Obamy tylko gazeta.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX