"Mali Giganci". Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcia wszystkich jurorów. "Czasy się zmieniają, a..." Chylińska z nową fryzurą!

"Mali Giganci". Agnieszka Chylińska z nową fryzurą i pierwszy raz w tym składzie Sonia Bohosiewicz. Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie jurorów.

"Mali Giganci". Kuba Wojewódzki pokazał na Instagramie zdjęcie wszystkich jurorów programu. Oprócz niego na zdjęciu widzimy Agnieszkę Chylińską i - po raz pierwszy w tym składzie - Sonię Bohosiewicz. Chylińska ma nową fryzurę! Zresztą, loki Bohosiewicz również wydają się być bardziej zakręcone, niż wcześniej.

Jedna rzecz się tylko nie zmieniła: Kuba Wojewódzki. Showman sam to skomentował, tworząc przy wspólnym zdjęciu sekwencję wymownych hashtagów.

#czasy#sie#zmieniaja#a#pan#zawsze#jest#w#komisjach - napisał.

To oczywiście jeden z najbardziej znanych cytatów z filmu "Psy".

Fani cieszą się, że kolejny sezon ich ulubionego programu już wkrótce, i jednocześnie komentują wygląd obu jurorek. Oceniana była przede wszystkim fryzura Chylińskiej.

Agnieszka pięknie wygląda.
Pani Agnieszka wygląda, jakby miała strasznie wygoloną partię włosów zaraz pod przedziałkiem, pewnie tak zdjęcie wyszło, ale tak wygląda.
To nie krytyka, tylko szczera wypowiedź. Pani Sonia wygląda super, troszkę jest zrobiona, ale co tam - pisali.

Sonia Bohosiewicz jest nową osobą "na pokładzie". Zastąpiła Katarzynę Bujakiewicz, z którą produkcja rozstała się w ubiegłym sezonie.

JZ

Więcej o: