Zdjęcia Scotta Disicka z modelkami na plaży były gorące, ale nowe są jeszcze lepsze. "Król imprezy". Współczujemy Kourtney!

Scott Disick kontynuuje swój imprezowy maraton. Ojciec trójki dzieci niespecjalnie przejmuje się poruszeniem, jakie wywołały w mediach jego ostatnie zdjęcia.

Jeśli sądziliście, że Scott Disick jakkolwiek przejął się faktem, że jego zdjęcia z hulaszczych wakacji obiegły media, to wyprowadzamy Was z błędu. Były partner Kourtney Kardashian i ojciec trójki dzieci nadal bawi się na całego w Miami. Nie odmawia sobie tego, co kocha najbardziej: alkoholu i towarzystwa pięknych kobiet, czyli tego, przez co rozpadł się jego wieloletni związek.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Król imprezy! Scott Disick popija alkohol i bawi się z modelką Amber Davis w Miami podczas gdy Kourtney siedzi z dziećmi w domu - donosi "Daily Mail".

Kourtney - według anonimowych źródeł ETOnline.com - wcale nie przejmuje się całą sytuacją, w końcu z ojcem swoich dzieci zerwała już 1,5 roku temu. Czy jednak wybrałaby się na romantyczne wakacje we dwoje z człowiekiem na którym już jej ponoć nie zależy?

WJ

 

Więcej o:
Komentarze (2)
Zdjęcia Scotta Disicka z modelkami były gorące. Nowe są jeszcze lepsze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xcsa

  Oceniono 2 razy 2

  NIE MA CO JEJ WSPÓŁCZUĆ! POWINNA BOGU DZIĘKOWAĆ I SOBIE OCZYWIŚCIE ŻE SIĘ GO "POZBYŁA".TRAGEDIA ŻYCIOWA Z TAKIEGO FACETA.ZERO Q, A WYGLĄD I TAK ZMARNUJE POPRZEZ CHLANIE ,UŻYWKI I ŻYCIE JAKIE PROWADZI.
  W/G MNIE I TAK ZA DŁUGO GO TRZYMAŁA NA SWOIM UTRZYMANIU.

 • Gość: Luki

  Oceniono 1 raz -1

  Dobry koleś umie się zabawic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX