Tak wygląda córka Michaliny Wisłockiej! Co myśli o filmie? "Mama byłaby...". Oj tak!

Krystyna Bielewicz to córka pionierki edukacji seksualnej w Polsce, Michaliny Wisłockiej. Nie mogło więc zabraknąć jej na premierze długo wyczekiwanego filmu "Sztuka kochania".

"Sztuka kochania" opowiada o życiu jednej z najważniejszych osób w historii polskiej seksuologii i niezwykłej kobiety Michaliny Wisłockiej. Nic więc dziwnego, że premiera filmu było długo wyczekiwana i przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Jednym z zaproszonych gości była również córka Wisłockiej, Krystyna Bielewicz. Kilka dni przed tym wydarzeniem udzieliła ona poruszającego wywiadu w programie "Uwaga", w którym zdradziła, skąd pojawił się pomysł na tego typu książkę.

Panie, które nie miały przyjemności z seksu, to było 90 procent jej pacjentek. To ją zszokowało i postanowiła coś z tym zrobić.

Wspomniała też o zamieszaniu, jakie wywołało pojawienie się książki "Sztuka kochania"

Gdy książka wyszła to były dantejskie sceny. Gdy mama podpisywała książkę, to stał szpaler mężczyzn i pilnowali jej. Dopuszczali pojedynczo osoby, bo ją chcieli oblać kwasem, straszyli ją w sposób okrutny i ona się bała, że mogą zrobić jej krzywdę. Książka była tak rozchwytywana, bo to było jedyne źródło wiedzy – mówiła

Przyznała również, że Magdalena Boczarska doskonale wczuła się w rolę jej matki.

Bardzo się bałam. Wiedziałam, że jest to bardzo trudna rola, żeby oddać prawdę. Ale pani Boczarska gra tak dobrze, że w pewnym momencie myślałam, że patrzę na mamę (...). Chciała, żeby ktoś napisał jej biografię, bo życie miała takie poplątane. Ale do głowy jej nie przyszło, że ktoś zrobi o niej film. Wyobrażam sobie jakby się cieszyła – przyznaje Krystyna Bielewicz.

Wybieracie się do kina, a może już byliście?

AW

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Tak wygląda córka Michaliny Wisłockiej! Co myśli o filmie? "Mama byłaby...". Oj tak!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M.

  Oceniono 23 razy 23

  Popieram przedmowcow, te fotki moglibyscie sobie darowac.... zrobcie zbilzenie do chodokow Szulim ktore nalozyla do sukienki za 15 tys. na premiere tego filmu .....

 • Gość: Leokadia

  Oceniono 21 razy 21

  Liczyli na to ,że starsza pani z taszką Hermesa albo innej kreatury mody wyskoczy,a tak pupa nie ma o czym pisać.
  Brawo dla tej pani

 • Gość: Ann

  Oceniono 17 razy 17

  Redaktorzy Plotka - poziom mułu za te zbliżenia.Jestem zażenowana.

 • 5th_element

  Oceniono 13 razy 13

  jakie "już oceniałeś" plotku? Może sami sobie stawiajcie liczby przy ocenach, po co ta ściema.

 • Gość: morgana

  Oceniono 12 razy 10

  córki MW nie zapomnieli zaprosić, ale autorki książki według której napisano scenariusz i która była inspiracją dla filmu zapomniano zaprosić - ot , nowobogackie buractwo Staraków... a i tak za zarobione pieniądze kultury, ogłady czy moralności nie kupią !!!

 • Gość: ankaj

  Oceniono 9 razy 9

  Starsza pani ubrana stosownie do wieku a nie odmłodzona.na siłę piernik dzidzia... Artykuł bez sensu. Poza tym co kogo obchodzi jak inni się ubierają

 • Gość: ...

  Oceniono 7 razy 7

  Co to za zbliżenia???!!?!? PO co?? Nie dorastacie tej pani do pięt! B-A-R-A-NY!!!!!!

 • Gość: zniesmaczona

  Oceniono 5 razy 5

  żenada... kogo wy tam zatrudniacie? co to niby ma być? że nie prady czy inny blahniki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX