Kinga Rusin zażartowała z rozwodu Haliny Młynkovej z Nowickim: Doszła do wniosku, że... Co na to piosenkarka?

Dla niektórych żarty z tak trudnych doświadczeń, jak na przykład rozwód, byłyby zbyt trudne do udźwignięcia. Halina Mlynkova na uwagę Kingi Rusin zareagowała jednak pozytywnie.

Jednym z ostatnich tematów sobotniego wydania "DD TVN" była gwara. Sabina Jeszka, Maciej Miecznikowski i Halina Mlynkova opowiadali o zaletach kultywowania tradycji językowych i o tym, jak oni to robią w swoich domach. Najwięcej problemów ma z tym Sabina Jeszka - rodowita Ślązaczka. Jej partner pochodzi z Warszawy i bardzo często zwyczajnie nie rozumie, że gdy jego ukochana zachwyca się dziamblem, to chodzi jej o wróbla.

To musi być miłość! Nie rozumieją się, a są ze sobą! - podsumował z uśmiechem Piotr Kraśko.

Po tej uwadze do dyskusji włączyła się Kinga Rusin. Dziennikarka nawiązała do wypowiedzi Haliny Mlnykovej, która - podobnie jak je obecny mąż Leszek Wronka - płynnie posługuje się gwarą zaolziańską:

Sabina, ty uważaj, bo Halina doszła do wniosku, że jednak - mimo wszystko - to najważniejsze w życiu jest, żeby się rozumieć...- zażartowała Rusin.

Uwaga Rusin była aż nadto czytelna. W 2012 roku piosenkarka rozwiodła się z Łukaszem Nowickim, który - jako Krakus - z gwarą Zaolzia miał niewiele wspólnego. Jak na żart zareagowała sama Halina Mlynkova? Początkowo, jakby nie dotarło do niej, o co chodzi gospodyni "DD TVN", jednak po chwili wybuchnęła głośnym śmiechem.

No tak, ja się teraz tak ustawiłam, że mnie w domu wszyscy rozumieją - skomentowała uwagę.

Żart Rusin zaliczylibyśmy do tych z gatunku ryzykownych, być może gdyby trafiła na innego rozmówcę, nie zareagowałby on tak pozytywnie jak Mlynkova. Piosenkarka wydaje się jednak wizytę w "DD TVN" wspominać dobrze, bo po jej zakończeniu wrzuciła screen programu na swojego Instagrama.

Całą rozmowę obejrzycie na stronie "DD TVN".

ZI

Więcej o:
Komentarze (8)
Kinga Rusin zażartowała z rozwodu Haliny Młynkovej z Nowickim: Doszła do wniosku, że... Co na to piosenkarka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 38 razy 30

  Rusin nigdy nie była taktowna i delikatna... Brak jej klasy, która posiada Piotr Krasko. Rusin przy nim bardzo słabo wypada.

 • Gość: zagubiony napletek Szechtera

  Oceniono 10 razy 4

  jedna idiotka coś pierdnie, druga w odpowiedzi beknie
  oto świat według Czerskiej

 • Gość: halina

  Oceniono 7 razy 3

  pyszałkowata i chamska Kinga była od zawsze, dobrze że Tomek przejrzał na oczy, nie wiem po co Ją trzymają w telewizji i kto Ją tam zatrudnia, przecież ani urody ani rozumu, a to co mówi to cyrk, nawet nie wie co mówi, za co Jej płacą nie wieadomo

 • Gość: Dante

  Oceniono 6 razy 0

  Mam wrażenie,żeby dostać prace w śniadaniowej telewizji trzeba,po prostu być idiotą!

 • Gość: A.

  Oceniono 8 razy 0

  Nie przesadzacie trochę? To nie było nawiązanie do rozwodu, tylko do jej obecnego męża, więc raczej powinno budzić w Halince pozytywne uczucia!

 • Gość: Daba

  Oceniono 6 razy 0

  Ona lubila paplaco Lisie to mysli, ze wszyscy lubia.

 • Gość: Baza

  Oceniono 17 razy -9

  P.Rusin jest świetna,błyskotliwa gdyby nie ona to śniadaniówka byłaby nudnym klubem wzajemnej adoracji!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX