Brad Pitt "stracił parę kilogramów i znów skupia się na sobie". Efekty widać gołym okiem. Na nowych zdjęciach wygląda świetnie!

16.01.2017 14:00
Sting, Brad Pitt

Sting, Brad Pitt (Randy Shropshire)

Brad Pitt dawno nie wyglądał tak dobrze! Na szczęście trudny rozwód z Angeliną Jolie nie odbił się negatywnie na jego wyglądzie.

Brad Pitt po głośno komentowanym rozstaniu z Angeliną Jolie na kilka miesięcy usunął się w cień. Wszyscy z niecierpliwością czekali na jego wielki powrót do świata show-biznesu. A gdy ten nastąpił, internauci przecierali oczy ze zdziwienia - przykrych doświadczeń z ostatnich miesięcy zupełnie nie było po nim widać. Wręcz przeciwnie! Pojawiła się nowa, zadbana fryzura, szczupła sylwetka i radosny uśmiech. Jak dowiadujemy się z "Us Magazine", taki właśnie był plan Pitta.

Stracił parę kilogramów. Znów skupia się na sobie, uważa na to, co je, kucharz gotuje mu zdrowe posiłki - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia aktora.

Efekty widać gołym okiem. Już podczas Złotych Globów, gdy Pitt niespodziewanie zjawił się na scenie, można było zauważyć, że wygląda lepiej, niż kiedykolwiek. Kolejne zdjęcia, tym razem z koncertu charytatywnego ze Stingiem, z którym przyjaźni się od lat, tylko to potwierdzają. Aktor był w doskonałej formie i chętnie uśmiechał się do publiczności, zapowiadając kolejne utwory muzyka.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Prawda, że dawno nie wyglądał tak atrakcyjnie?

MK

Rozpoznasz, z którego filmu pochodzi ten pocałunek? [QUIZ]
1/14Z którego polskie filmu pochodzi ta scena pocałunku?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (13)
Brad Pitt już nie ukrywa się w domu. Najpierw Złote Globy, teraz koncert Stinga. A metamorfoza? Robi wrażenie. "Znów skupia się na sobie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kikki

  Oceniono 18 razy 14

  Tylko te oczy smutne.

 • Gość: Marek

  Oceniono 13 razy 9

  Ale co wy chrzanicie. On jest ewidentnie przybity.

 • nieprawomyslny

  Oceniono 10 razy 8

  no nie wiem.. chyba jednak nie wygląda na wesołego

 • Gość: Kika

  Oceniono 2 razy 2

  niezły ciastek :) a na pewnym etapie już był takim zmarnowanym dziadem, brawo, trzymaj się Bracie Picie, bo fajny jesteś gość

 • Gość: Ida

  Oceniono 6 razy 2

  Niewątpliwie jest przystojnym interesującym mężczyzna, skończył 53 lata i nie jest mlodzieniaszkiem ale ma w sobie to coś. Co sprawia, że serce bije szybciej. Radości na twarzy jednak nie widzę, z jakiego niby powodu. Każde rozstanie jest porażka, kiedy są dzieci nawet podwójna.
  .

 • jedenzero84

  Oceniono 2 razy 2

  mam nadzieje, że nie zacznie robić te żałosne operacje plastyczne! Klasa prysnie!

 • Gość: seasons

  Oceniono 6 razy 2

  ja też chcę fotkę z Chrisem Cornellem !!!!!!!

 • Gość: Ip

  Oceniono 1 raz -1

  A mnie się wydaje że zbidniał

 • morgan_603

  Oceniono 3 razy -1

  Baba z wozu-koniom lżej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane