Brad Pitt "stracił parę kilogramów i znów skupia się na sobie". Efekty widać gołym okiem. Na nowych zdjęciach wygląda świetnie!

Sting, Brad Pitt

Sting, Brad Pitt (Randy Shropshire)

Brad Pitt dawno nie wyglądał tak dobrze! Na szczęście trudny rozwód z Angeliną Jolie nie odbił się negatywnie na jego wyglądzie.

Brad Pitt po głośno komentowanym rozstaniu z Angeliną Jolie na kilka miesięcy usunął się w cień. Wszyscy z niecierpliwością czekali na jego wielki powrót do świata show-biznesu. A gdy ten nastąpił, internauci przecierali oczy ze zdziwienia - przykrych doświadczeń z ostatnich miesięcy zupełnie nie było po nim widać. Wręcz przeciwnie! Pojawiła się nowa, zadbana fryzura, szczupła sylwetka i radosny uśmiech. Jak dowiadujemy się z "Us Magazine", taki właśnie był plan Pitta.

Stracił parę kilogramów. Znów skupia się na sobie, uważa na to, co je, kucharz gotuje mu zdrowe posiłki - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia aktora.

Efekty widać gołym okiem. Już podczas Złotych Globów, gdy Pitt niespodziewanie zjawił się na scenie, można było zauważyć, że wygląda lepiej, niż kiedykolwiek. Kolejne zdjęcia, tym razem z koncertu charytatywnego ze Stingiem, z którym przyjaźni się od lat, tylko to potwierdzają. Aktor był w doskonałej formie i chętnie uśmiechał się do publiczności, zapowiadając kolejne utwory muzyka.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Prawda, że dawno nie wyglądał tak atrakcyjnie?

MK

Zobacz także
Komentarze (13)
Brad Pitt już nie ukrywa się w domu. Najpierw Złote Globy, teraz koncert Stinga. A metamorfoza? Robi wrażenie. "Znów skupia się na sobie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kikki

  Oceniono 18 razy 14

  Tylko te oczy smutne.

 • Gość: Marek

  Oceniono 13 razy 9

  Ale co wy chrzanicie. On jest ewidentnie przybity.

 • nieprawomyslny

  Oceniono 10 razy 8

  no nie wiem.. chyba jednak nie wygląda na wesołego

 • Gość: Kika

  Oceniono 2 razy 2

  niezły ciastek :) a na pewnym etapie już był takim zmarnowanym dziadem, brawo, trzymaj się Bracie Picie, bo fajny jesteś gość

 • Gość: Ida

  Oceniono 6 razy 2

  Niewątpliwie jest przystojnym interesującym mężczyzna, skończył 53 lata i nie jest mlodzieniaszkiem ale ma w sobie to coś. Co sprawia, że serce bije szybciej. Radości na twarzy jednak nie widzę, z jakiego niby powodu. Każde rozstanie jest porażka, kiedy są dzieci nawet podwójna.
  .

 • jedenzero84

  Oceniono 2 razy 2

  mam nadzieje, że nie zacznie robić te żałosne operacje plastyczne! Klasa prysnie!

 • Gość: seasons

  Oceniono 6 razy 2

  ja też chcę fotkę z Chrisem Cornellem !!!!!!!

 • Gość: Ip

  Oceniono 1 raz -1

  A mnie się wydaje że zbidniał

 • morgan_603

  Oceniono 3 razy -1

  Baba z wozu-koniom lżej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX