18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kourtney Kardashian na randce z byłym. Strój? Tak śmiałego nie miała nawet Kim. Potem wybrała się na... To musiało być dziwne

Kourtney Kardashian wybrała się na kolację z Justinem Bieberem. Co miała na sobie? Ten strój jasno pokazuje, że Kardashianka dużo nauczyła się od swojej młodszej siostry, Kim.

Kourtney Kardashian skorzystała z tego, że ojciec jej dzieci wybrał się z Kim do Dubaju i umówiła się na randkę ze swoim byłym, Justinem Bieberem. Kardashianka spotykała się z 22-letnim piosenkarzem przez kilka tygodni, a o ich romansie było głośno. Oczywiście nie zakończył się on związkiem, ale para nadal pozostaje w przyjaznych stosunkach.

Chyba nawet BARDZO przyjaznych, bo na kolację z Justinem Kourtney założyła przezroczyste, gorsetowe body, które odsłoniło nie tylko jej brzuch, ale i piersi, a nawet sutki (w całości). Kardashian rzadko nosi aż tak wyzywające stroje, ale widocznie tym razem zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę ;)

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Co ciekawe, po kolacji Kourtney wybrała się na... piżama party organizowane przez Johna Legenda i Chrissy Teigen. Gwiazd tam nie brakowało, wszyscy ubrali się w zabawne piżamy. Wszyscy poza Kourtney, która swoje seksowne body przykryła jedynie bomberem.

Hot? ;)

JM

Więcej o:
Komentarze (1)
Kourtney Kardashian na randce z byłym. Strój? Tak śmiałego nie miała nawet Kim. Potem wybrała się na... To musiało być dziwne
Zaloguj się
  • Gość: Gosc

    Oceniono 3 razy 1

    Ależ sensacyjne odkrycie...ten strój,który miała niby na randce z biberem to ewidentne był na pidzama party....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX