Tola Szlagowska z Blog 27 wyglądała jak zbuntowana emo nastolatka. Teraz? W niczym jej nie przypomina

Tola Szlagowska razem z Alicją Boratyn założyły zespół Blog 27, na punkcie którego oszalały nastolatki. Ich znakiem rozpoznawczym był wtedy charakterystyczny styl "emo". Jak wygląda teraz?

Tola Szlagowska z zespołem Blog 27 namieszała na polskiej scenie muzycznej - w 2005 roku wydali bowiem płytę "LOL", która w Polsce sprzedała się w nakładzie ponad 250 tysięcy egzemplarzy. Jej znakiem rozpoznawczym był wówczas charakterystyczny styl "emo". Miała mocno podkreślone oczy, porwane ubrania i... 13 lat! Choć zespół odniósł spektakularny sukces, w 2008 roku ich drogi rozeszły się, a Szlagowska wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Tam kontynuowała swoją edukację muzyczną, uczęszczając do prestiżowej szkoły w Los Angeles. Jak sama mówiła, za oceanem czuła się jak w domu i nie miała problemu, by się tam zaaklimatyzować.

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych nie był dla mnie wielką zmianą, ponieważ od dłuższego czasu miałam jego świadomość. Nie miałam również żadnego problemu z odnalezieniem się tam. To raczej mój tata miał taki problem. Ja w Ameryce świetnie się czuję. Albo mieszkałam tam w poprzednim życiu, albo mam rzeczywiście jakiś silny związek z tym miejscem. Czuję się tam jak u siebie - mówiła w rozmowie z Interią w 2009 roku Szlagowska.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Co teraz dzieje się ze Szlagowską? Jak przyznała w rozmowie z Plotek.pl pracuje nad nową płytą, która jest w nieco innym klimacie niż jej dokonania muzyczne z Blog 27. Zdradziła też, jak wygląda jej relacja z Alicją Boratyn. Więcej w materiale wideo.

AW

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (13)
Tola Szlagowska z Blog 27 wyglądała jak zbuntowana emo nastolatka. Teraz? W niczym jej nie przypomina
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Muzyk

  Oceniono 13 razy 11

  "..legendarny zespół.." - nie mam więcej pytań

 • Gość: Zd

  Oceniono 11 razy 9

  Z tym założeniem zespołu przez Tolę to trochę przesada. Zespół założył twórca m.in. L.O.27 a dziewczyny wzięte zostały bodajże z castingu. Ktoś stwierdził, że trzeba stworzyć konkurencję muzyczną dla Arki Noego ;)

 • Gość: as

  Oceniono 7 razy 1

  A kto to w ogóle jest?

 • Gość: tfui staryy

  0

  o żesz...tyle pasztetu, a ja chleba w domu nie mam.

 • Gość: liwia

  Oceniono 4 razy 0

  Nadal wygląda jak patologia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX