Emma Stone odbiera Złoty Glob, a na widowni? Jej były. Kamery uchwyciły jego reakcję. Zaskakującą!

Emma Stone otrzymała pierwszego w swojej karierze Złotego Globa. Wśród oklaskującej ją publiczności znalazł się były chłopak aktorki.

Emma Stone została uhonorowana za rolę w filmie "La La Land". Do tej pory aktorka otrzymała dwie nominacje, jednak wygrać udało się jej za trzecim razem. W czasie przemówienia nie kryła łez.

Muszę zacząć od podziękowania mojej cudownej mamie. Dziękuję Ci mamo za wszystko - mówiła. - W tym tygodniu mija 13 lat odkąd się tu przeprowadziłam, a bez mojej mamy, brata i ojca to by się nie udało. Dziękuję moim przyjaciołom, jesteście najlepsi.

Przemówienie jak to przemówienie, pełne było emocji, ale jeszcze więcej może w Was wzbudzić moment, w kórym Stone wstała by udać się po swoją nagrodę. Telewizyjne kamery uchwyciy w tłumie gwiazd jej byłego chłopaka, Andrew Garfielda. Aktor wstał (jako jeden z nielicznych) i nagrodził dawną (?) ukochaną owacją na stojąco.

Para rozstała się półtora roku temu, ale wciąż okazuje sobie sympatię i obdarza w wywiadach ciepłymi słowami. Mamy cichą nadzieję, że na tym się nie skończy ;)

embed

JM

Więcej o:
Komentarze (4)
Emma Stone odbiera Złotego Globa, a na widowni? Jej były. Kamery uchwyciły jego reakcję. Zaskakującą!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: m

  Oceniono 12 razy 10

  Wiecie, co jest najlepsze w newsach ze Złotych Globów? Monitorowanie pewnej ciąży chociaż na chwilę spadło z czołówki. Hurrra!

 • Gość: Marta

  Oceniono 2 razy 0

  "Aktorka Paz de la Huerta (29 l.) publicznie stwierdziła, że Harvey Weinstein (61 l.), jeden z najbardziej wpływowych producentów, załatwia aktorkom Złote Globy za seks. "

  se.pl/rozrywka/gwiazdy/zote-globy-daja-za-seks-a-nie-za-osiagniecia_329013.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX