Andrzej Duda i Agata Duda w orszaku Trzech Króli. Prezydent zadowolony, ale jego małżonka... Oj, chyba zmarzła!

Andrzej Duda i Agata Duda wzięli udział w obchodach święta Trzech Króli. Małżonka prezydenta chyba nie spodziewała się aż tak niskich temperatur.

Andrzej Duda wraz z małżonką, Agatą Dudą, nie mogli odmówić sobie wzięcia udziału w uroczystym orszaku, zorganizowanym z okazji święta Trzech Króli. Para prezydencka udała się w tym celu aż do Cieszyna, gdzie panował duży mróz. Temperatura w pewnym momencie spadła do -17 stopni, nie były to więc najlepsze warunki do spędzania czasu na zewnątrz.

Oboje szli na samym czele orszaku. Widać było, że zwłaszcza Pierwsza Dama bardzo odczuła mróz: kuliła się i wtulała się w męża, trzymając się go kurczowo za rękę. Wcześniej radośnie śpiewali kolędy, wygłosili mowy na scenie, a także ucałowali - zgodnie z tradycją - dzieciątko w żłobie.

 

AW

 

Więcej o:
Komentarze (81)
Andrzej Duda i Agata Duda w orszaku Trzech Króli w Cieszynie. Prezydent jak zawsze zadowolony, ale jego małżonka. Oj, chyba zmarzła!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • takkietam

  Oceniono 25 razy 21

  Się nawróciła szybciutko , kolędy śpiewa , Jezuska w stopki całuje , szopka pełna gęba :) może się jeszcze do ONRu zapisze i jakiegoś Żyda kijem pogoni?...

 • do_podziwu

  Oceniono 31 razy 21

  Tak ...przegladajac zdjecia dochodze do wniosku - dostojnikom kosciola w taka pogode musi byc zimno w....uszy ,maja takie "smieszne" czapki .
  Zastanawiam sie zarazem czemu dla pana dudy nie kupili w "pakiecie" z kaskiem na narty i czapki z pomponem - odmrozi sobie uszy i nie bedzie slyszal polecen prezesa.-:))

 • qrzysiu

  Oceniono 25 razy 19

  Spoko, w Pałacu Rezydenckim czeka na nią ciepły Budyń z Soczkiem Malinowym.

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 22 razy 18

  A gdzie jest prezydent Polski bo ciagle moziwxie nam o jakimś przedstawicielu episkopatu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX