Aleksandra Żebrowska pokazała synów! Młodszy to jej kopia, a starszy? Ma ten sam błysk w oku co tata

Aleksandra Żebrowska ilekroć publikowała na Instagramie zdjęcia synów, zakrywała ich twarze. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała chłopców na blogu parentingowym yourzenmama.com.

Aleksandra Żebrowska to bardzo aktywna mama. W październiku zeszłego roku żona Michała Żebrowskiego założyła swój sklep internetowy "Francis&Henry", gdzie przyszłe mamy mogą nabyć ciążowe stroje i akcesoria dla dzieci. Nieco więcej o swoim nowym projekcie Żebrowska opowiedziała na blogu yourzenmama.com.

Zainspirowana moimi dziećmi, moimi ciążami, pracuję nad projektem "Francis&Henry" z nadzieją, że dzięki niemu będę mogła spędzać dużo czasu z chłopcami w domu, a jednocześnie realizować swoje marzenia i pasje.

Młoda mama opowiedziała także o swoich synach: 6-letnim Franciszku i 3-letnim Henryku. Mało tego - pokazała ich zdjęcie! Młodszy to skóra zdjęta z mamy, ale starszy ma ten sam błysk w oku, co jego tata. Obaj są niezwykle uroczy.

yourzenmama.com/aleksandra-zebrowska-francis-henry/yourzenmama.com/aleksandra-zebrowska-francis-henry/ Screen z yourzenmama.com/aleksandra-zebrowska-francis-henry/

 

Bardzo lubię poniedziałki, kiedy dzieci idą do szkoły, a ja mam czas tylko dla siebie. Ale tak naprawdę największą przyjemność daje mi czas spędzony we czwórkę. Lubimy (z mężem - przyp. red.) słuchać rozmów chłopców odzwierciedlających świat, który tylko dzieci są w stanie stworzyć. Czy to jest wycieczka, czy zabawa z lego w domu, już wiem, że będzie mi tego brakowało, kiedy chłopcy dorosną.

Podobne odczucia ma pewnie każda mama ;-).

WJ

Więcej o:
Komentarze (11)
Aleksandra Żebrowska pokazała synów! Młodszy to jej kopia, a starszy? Ma ten sam błysk w oku co tata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M

  Oceniono 26 razy 26

  Śliczna i szczęśliwa rodzina. Gratuluję.

 • Gość: as

  Oceniono 18 razy 14

  Zebrowski spusicil z tonu i cale szczescie , bo kiedys mial chyba o sobie zbyt wysokie mniemanie.

 • Gość: Ja

  Oceniono 23 razy 13

  Jedyni normalni w tym całym polskim szoł biznesie. Żebrowski świetny aktor.

 • Gość: tad

  Oceniono 2 razy 2

  alez jestesci porabani w tej redakcji, aby pokazywac takie zdjecia.

 • shipa

  Oceniono 6 razy 0

  Sliczne dzieciaczki.
  Bardzo mi sie podoba niepublikowanie ich twarzy i mam cicha nadzieje, ze panstwo Zebrowscy pozostana przy tym zwyczaju, mimo, ze maja czym sie pochwalic.

 • cucurucu

  Oceniono 12 razy -2

  Pokazala synow...alez sensacja, no zesz...gdyby pokazala bobra,oooo to by byla sensacja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX