Doda o rozwodzie z Majdanem: "Jeszcze rok po nim..." Tego nie wiedzieliśmy! Najciekawsze o Rozenek

Doda od 2008 roku nie jest już żoną Radosława Majdana. Od tego czasu miała kilku partnerów, jednak wszystkie związki kończyły się w atmosferze skandalu. Zobaczcie, co na temat przyczyn niepowodzeń swoich związków powiedziała w ostatnim wywiadzie.

Doda zawsze opowiadała o sobie, że nie potrafi żyć bez mężczyzny u boku. Jednak odkąd rozstała się z Emilem Haidarem, konsekwentnie zapewnia, że ze względu na wielokrotne rozczarowania robi sobie przerwę od związków. W wywiadzie, jakiego udzieliła ostatnio magazynowi "Party", podsumowała swoje ostatnie dziesięć lat - za równo na scenie, jak i w życiu prywatnym. Gdy spytano ją o jej sukcesy i porażki, bez zawahania przyznała, że te drugie zawsze były związane z jej życiem uczuciowym.

Najmądrzejsze decyzje to rzucenie palenia i męża! - zaczęła. - Największą porażką minionych 10 lat były moje wybory uczuciowe. Dowiedziałam się wiele o sobie: że byłam łatwowierna, beztroska, za szybko przechodziłam do dobrych emocji, nie rozpamiętywałam złych, nie wyciągałam wniosków. Kiedy pomyślę o tych wszystkich nieudanych związkach, dochodzę do wniosku, że nie bez powodu 15 lutego, czyli w dniu moich urodzin, obchodzony jest Światowy Dzień Singla - podsumowała.

Z rozmowy dowiadujemy się też, że Doda nie żałuje decyzji o rozwodzie z Radosławem Majdanem. Jednak jeszcze ciekawszą rzecz zdradziła pod koniec wypowiedzi.

Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża. Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - wyznała gwiazda.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

MK

Więcej o:
Komentarze (49)
Doda o rozwodzie z Majdanem: "Jeszcze rok po nim..." Tego nie wiedzieliśmy! Najciekawsze o Rozenek
Zaloguj się
 • Gość: Kapp

  Oceniono 93 razy 55

  Jej samotność aż krzyczy. Żal mi jej. Zeby zbudować zdrową i dobrą relację samemu jednak trzeba być dobrym i zdrowym. Przyciagamy ludzi swoimi prawdziwymi emocjami,dostajemy w zamian to co dajemy od siebie. Nad zwiazkiem trzeba pracować

 • wolo71

  Oceniono 57 razy 49

  Będzie czekać na księcia z bajki, aż przyjdzie, listonosz z emeryturą...

 • voyager74

  Oceniono 50 razy 28

  Nie potrafię (myślę, że jestem w większości) zanucić, przytoczyć żadnego jej szlagieru. Każdy występ na koncercie/Sylwestrze to nachlane epatowanie golizną, z podkreśleniem pośladków. Nudne. I do tego chyba nawet nieudawana wulgarność. A za jakieś 10-15 lat, jak w przypadku Madonny, pani Dorota będzie pouczać nastolatki o wartości dziewictwa, czystości i o tym że nie samo ciało jest ważne. Daleko jej do artystek, które artystycznie coś osiągnęły: Kajah, Steczkowskiej i in.

 • Gość: SISSI

  Oceniono 65 razy 11

  ta kobieta juz nie wie,jak ma na siebie zwracać uwagę. Za wszystkie swoje porażki wini mężczyzn. Niestety.. to z nia jest coś nie tak!!!!! Kobieto.. za piekna nie jesteś ,twoja inteligencja też nie jest za wysoka /jak ty ja oceniasz/ Poddaj sie. juz nie masz za duzo fanów, sa ciekawsze osoby od ciebie i mniej pazerne i kulturalne.. czy ty potrafisz spojrzeć w lustro i prawdzie w oczy/??

 • Gość: ola

  Oceniono 19 razy 7

  chyba tylko desperat z nią zostanie! tez mam urodziny 15 lutego i od 40 lat nie jestem singielką więc to nie jest sprawa daty a rozdętego ego!!! udany związek wymaga kompromisów!!!!!!

 • Gość: Lola

  Oceniono 6 razy 6

  Czy to nie ona mówiła, że kobieta po 30-tce to trup?

 • Gość: Pozdrawiam

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Doda podobna z urody do Pani Izabel z Brwinowa. To chyba ten wiejski look czyni je podobnymi do siebie.

 • vito3

  Oceniono 24 razy 4

  niby madra dziewczyna a tracila czas z takim dupkiem jak majdan

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX