Uśmiechnięta Angelina Jolie z dziećmi w Kolorado. Brad w tym czasie... "To dla niego czyste piekło"

Angelina Jolie była widziana na lodach z Knoxem i Shiloh. Na jej twarzy zupełnie nie było widać smutku. Z kolei Brad Pitt nadal nie może się pozbierać po wrześniowym rozstaniu.

Angelina Jolie zabrała swoją szóstkę dzieci do Kolorado, gdzie w małym, górskim miasteczku rodzina witała 2017 rok. Jak podaje DailyMail.com, aktorka w tym celu wynajęła luksusową posiadłość z sześcioma sypialniami i prywatnym stokiem do zjazdu na nartach. Jej wartość wycenia się na 4 miliony dolarów.

W ramach przerwy od śnieżnego szaleństwa na stoku, uśmiechnięta aktorka zabrała pociechy do miasteczka na lody. Jolie wyglądała na wyjątkowo zrelaksowaną i szczęśliwą, gdy jej dzieci - 8-letni Knox i 10-letnia Shiloh - zajadały się słodyczami.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Na miejscu zabrakło Brada Pitta. Aktor nadal przeżywa ciężkie chwile po zakończeniu małżeństwa, które w konsekwencji odseparowało go od ukochanych dzieci.

To najgorsze Święta w moim życiu - miał powiedzieć aktor jednemu z bliskich przyjaciół, na których powołuje się zachodni serwis.

Pitt wciąż nie może się pogodzić z tym, że jego wizyty z dziećmi są tak sporadyczne i że zawsze musi w nich uczestniczyć terapeuta. Jak podają liczne źródła, gwiazdorowi udało się spotkać w pierwszy dzień Świąt z piątką dzieci, jednak Maddox był podczas tej wizyty nieobecny. Najstarszy syn pary sam zdecydował, że nie chce się widzieć z ojcem.

Smutek Brada jest teraz bardzo wyczuwalny. Okropnie ciężko było mu nie spędzać z dziećmi całych Świąt i Nowego Roku. Te nadzorowane wizyty to dla niego czyste piekło. Wielokrotnie wybuchał przez to płaczem - już nie wstydzi się swoich łez - powiedział informator w rozmowie z DailyMail.com.

MK

Więcej o:
Komentarze (17)
Uśmiechnięta Angelina z dziećmi w Kolorado. W górach zabrakło Brada. "To dla niego czyste piekło. Już nie wstydzi się łez"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: vb

  Oceniono 44 razy 34

  Ja rozumiem ze mozna juz nie kochac partnera i chciec rozwodu ale nigdy nie zrozumiem jak mozna dzieci nastawiac przeciwko ojcu

 • Gość: polityczka

  Oceniono 37 razy 23

  matka roku, ma coś z głową , robi tym największa krzywdę dzieciom

 • Gość: Chńczyk

  Oceniono 39 razy 13

  Czy on nie może wynająć najlepszych prawników i jakoś obalić chore pomysły tej baby ??? Ona jest nienormalna.

 • Gość: Lola

  Oceniono 21 razy 7

  No jest pi... z tej Angeliny

 • Gość: Anix

  Oceniono 4 razy 2

  Wiadać że dzieci są szczęśliwe

 • Gość: Effka

  Oceniono 22 razy 2

  Wredna baba!! Miała fajnego dobrego faceta, a teraz zostanie z niczym...

 • Gość: ww

  Oceniono 7 razy 1

  Piękna jest ta jej córka, prześliczna. Zresztą wszystkie dzieci mają ładne. Angelina też pięknie wygląda. Problemy jakoś w końcu rozwiążą, tam gdzie wielka namiętność, emocje zawsze są duże.

 • Gość: George C.

  Oceniono 23 razy 1

  Co te baby robią z chłopów..
  Poczciwy,sympatyczny ziom .
  I ta obciągnięta skórą narkomanka ,lesba i wariatka.

 • Gość: Aaa

  0

  Ha ha niedawno pisali ze Angelina ma załamke bo Brad ja zostawił i trafi do zakładu teraz jednak Brad jest smutny. Ich sprawa byle dzieci były szczesliwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX