Otylia Jędrzejczak tak dużo o partnerze jeszcze nie mówiła. Najpierw dziecko, teraz... ślub? "Wybrałam już..."

Otylia Jędrzejczak znalazła miłość, jest w ciąży, nie dziwią więc specjalnie dociekania: "kiedy (lub czy w ogóle) weźmie ślub. Wygląda na to, że już niedługo sportsmenka zacznie planować uroczystość.

Otylia Jędrzejczak od dłuższego czasu związana jest z Pawłem Przybyłą, nauczycielem WF-u i byłym koszykarz Crakovii. Pływaczka niedawno ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Ponieważ, jak wyznała w "SE", ciążę zaplanowali, nasuwa się pytanie, czy w ich planach na przyszłość znajduje się też ślub.

Na razie nazwijmy go partnerem. Pierścionka zaręczynowego jeszcze nie dostałam, ale już go wybrałam. Znamy się długo. Jest nam ze sobą bardzo dobrze. Planowaliśmy to dziecko. To moja miłość i mój przyjaciel - powiedziała Jędrzejczak w "Party".

Cóż, skoro więc pierścionek już jest wybrany, to można uznać za pewnik, że niedługo para pochwali się kolejną dobrą informacją. Trzymamy kciuki, Jędrzejczak i Przybyła tworzą piękną parę. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.

ZI

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Otylia Jędrzejczak weźmie ślub? TO pytanie ciągle nie padło, ale najważniejsze jest: Wybrałam już...
Zaloguj się
 • Gość: Marta

  Oceniono 4 razy 2

  Niestety wiele straciła w moich oczach jako jurorka konkursu show splash. Była złośliwa i nieprzyjemna.Wczesniej postrzegałam ją jako pozytywną, miłą dziewczynę, myliłam się bardzo. Nie mniej jednak życzę zdrowia jej dziecku.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 0

  Jak to jest najpierw dziecko a potem moze slub... chyba pomylili kolejnosc

 • Gość: Ania W.

  Oceniono 1 raz -1

  Super Otylia , trzymam kciuki!!! Pozdrawiam Ania W.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX