Lewandowscy wybrali się na egzotyczne wakacje. Trenerka pokazała zdjęcie z lotniska, a pod nim... "Rzadko kto o tym wie. Proszę uważać"

Anna Lewandowska dostała od jednej ze swoich fanek dobrą radę. O co chodzi?

Anna i Robert Lewandowscy po rodzinnych świętach w Polsce postanowili wybrać się we dwoje na sylwestra do ciepłych krajach, aby w pięknej pogodzie celebrować zakończenie 2016 roku. Wypadem trenerka pochwaliła się na Instagramie. Dzięki filmowi z tego dnia fani szybko rozpoznali, że Lewandowscy, podobnie jak przed rokiem, wybierają się do Dubaju.

W drodze - napisała gwiazda pod zdjęciem.

Choć większość osób życzyło im udanego wypoczynku, znalazł się też komentarz z przestrogą. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że latanie w ciąży nie jest wskazane.

Proszę uważać z tym samolotem w ciąży. Lot samolotem to dawka promieniowania jak przy zdjęciach RTG, których się kobietom w ciąży nie wykonuje. Rzadko kto o tym wie ;) - napisała zatroskana fanka.

Co o tym sądzicie? Czy kobieta w 5. miesiącu ciąży nie powinna podróżować samolotem?

MK

Więcej o:
Komentarze (73)
Lewandowscy wybrali się na egzotyczne wakacje. Trenerka pokazała zdjęcie z lotniska, a pod nim... "Rzadko kto o tym wie. Proszę uważać"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 27 razy 21

  Nie "zawiodlem sie" jest o Lewandowskich -DZIEKUJE.(szczegolne podziekowanie pani Magdzie ,ktora "przoduje"w pisaniu art.o nich).

  Leca,pewno juz sa na miejscu ,spedza Sylwestra .Tylko?czy Ania ma ....telefon,czy przypadkiem nie zapomniala,byla by to "katastrofa" ,gdyz nie bedzie "relacji" na Plotku.Dlaczego pisze o telefonie ...bo Ann nie ma go w reku,lezy co prawda na tym mini stoliczku ale "licho nie spi" oni w Dubaju a telefon w ...kraju.-:)))

 • Gość: Dubaj

  Oceniono 17 razy 13

  Co ona ma z ta noga? Napiszcie prose o the artykul;)

 • Gość: lulki

  Oceniono 19 razy 13

  i znowu ten ryjek zrobiła fu

 • Gość: Ani

  Oceniono 15 razy 11

  Kurde, i ta noga wystawiona... Może dziewczyna ma jaką wadę konstrukcyjną.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 16 razy 10

  Znowu CI????
  Ludzie dajcie spokój z nimi już bo w Polsce jest wiele ciekawszych ludzi niż ON i ONA!
  Mało,że są na każdej stronie w internecie,w prasie,w galeriach na plakatach,to jeszcze w reklamach.Kto ich jeszcze ogląda??????!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: q

  Oceniono 14 razy 10

  taaaak , ryjek i nóżka musza być...

 • Gość: piSSuar na piss

  Oceniono 14 razy 10

  I znowu Lewarowscy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX