Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na Święta pojechali do Tajlandii. Widoki robią wrażenie, ale jeszcze lepsze jest jej zdjęcie w BIKINI

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk nie spędzali tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w tradycyjny sposób. Para wyjechała do Tajlandii.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są parą od 2014 roku. Choć oboje nie kryją tej wiadomości, rzadko oglądamy ich razem na ważnych wyjściach czy zdjęciach ze wspólnych wyjazdów. A tych drugich nie brakuje. Zakochani chętnie podróżują, a miejsca, które wybierają, są dość egzotyczne. Odwiedzili już Kenię, nadszedł więc czas na jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych - Azję, a dokładniej Tajlandię. Zdjęcia pięknych krajobrazów i widoków, które publikowali na Instagramie w Święta, zapierały dech w piersiach.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Nic dziwnego, że fani i znajomi pary byli zachwyceni.

Ale opalona wróci!
Więcej zdjęć prosimy. Pięknie!
Ale czad!
Bosko...
Pina Colada, słoneczko, woda, boskie jedzenie i taki model świąt jest ok!
Tak właśnie trzeba spędzać święta!

A Wy, co sądzicie o takim sposobie spędzania Bożego Narodzenia?

AW

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na Święta pojechali do Tajlandii. Widoki robią wrażenie, ale jeszcze LEPSZE jest jej zdjęcie w BIKINI
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: $

  Oceniono 6 razy 6

  I kogo to...?

 • Gość: gh

  Oceniono 1 raz 1

  anonimowe postacie

 • ulalosie

  Oceniono 1 raz 1

  Eeee. Lepsze zdjęcia z Azji zamieściła na fb jedna samozwańcza królowa fitnesu i autorytet w wielu innych sprawach.... A tu? Nędza. Takie zwykłe... sympatyczne.

 • cucurucu

  0

  Nooo super...w bikini...na plazy w Tajlandii wszystkie chodza w bikini, niech jedzie do Chorwacji, tam wszystkie chodza nago.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  Gdzie to bikini?
  I kim oni są?
  A dzieci zabrali ze sobą?
  Czy mają dzieci?
  Czym się zajmują osoby wrzucające ci chwilę zdjęcia swoje do sieci?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX