Anna Lewandowska odpowiada na pytania fanek. "Pokaż brzuszek". A ona na to... Mówi też o zachciankach

Anna Lewandowska często odpowiada na komentarze swoich fanów na Instagramie, ale pod ostatnim postem rozgadała się wyjątkowo.

Anna Lewandowska na Instagramie zachęciła internautów do pobierania pliku z jej przepisami na święta. Bardzo chętnie odpowiadała też na ich życzenia świąteczne i pytania związane nie tylko z gotowaniem. Jeden z fanek zapytała o jej nietypowe zachcianki w ciąży. Trenerka odpowiedziała.

Żadnych, serio, serio. Jak to mówi mój lekarz - nie wiem co Pani je dokładnie, ale niech Pani to zapisuje - będzie świetny poradnik... więc działam ?? zbilansowana dieta przed i w ciąży to klucz - stwierdziła.

Inna z fanek domagała się, by Anna... częściej pokazywała brzuch.

Chcemy więcej uroczego brzuszka! - tak dokładnie brzmiała nietypowa prośba.

Nie popsuło to dobrego nastroju Lewandowskiej.

HiHi, a ja chcę gwiazdą z nieba - odpisała.

EK

Więcej o:
Komentarze (13)
Anna Lewandowska odpowiada na pytania fanek. "Pokaż brzuszek". A ona na to... Mówi też o zachciankach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zenon8228

  Oceniono 10 razy 10

  Robert Lewandoski jest wybitnym piłkarzem, kropka. Ale czy jest mądrym człowiekiem, który rozumie otaczający świat, zjawiska fizyczne czy socjologiczne w nim zachodzące? Wątpię. Nie jest też pisarzem, który potrafi nam coś powiedzieć o nas samych. On tylko kopie świetnie piłkę. Jego żona, ładna kobieta umie dbać o siebie. I tyle.

  Czemy więc nakręcamy tego typu chorą spirale zainteresowania. Lewandowscy stają się autorytetami. Chcemy mieć takie autorytety? Gdzie zmierzamy z nimi. Dziwimy się że ludzie głosują z Brexitem, Trumpem czy PiSem. Bo nie ma im kto powiedzieć, że świat jest skomplikowany, złożony i nie ma prostych rozwiązań. Za to możemy usłyszeć, że należy jest marchewkę lub coś tam innego.

  A teraz ta historia z dzieckiem. Pani Lewandowska jest zwykłą dziewczyną, która ma pierwsze dziecko.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Taaak. To lekarz jej poradził pisanie poradnika. Głupszej historyjki nie słyszałem. Lekarz mojej żony zajmuje się prowadzeniem jej ciaży a nie poradami o czym ma napisać ksiażkę. Chyba że Lewandowskiej lekarz to taki sam expert od wszystkiego jak ona sama.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  a ja do pustaczka ---pokaż rozumek chociaż kawałeczek ale oczywiscie nie pokażesz ---bo ty nie wiesz co to rozum i na dodatek nie masz ani grama tej materii wesoły głuptasku.

 • Gość: ula

  Oceniono 6 razy 6

  Pustak do kwadratu.

 • Gość: Did

  Oceniono 8 razy 6

  Och jaka ona skromna nie zamierza pokazac brzuszka... za to wszystko pozostale na sprzedaz. Pusta hipokrytka

 • j-a-ga

  Oceniono 12 razy 6

  Jakim trzeba być pustakiem żeby oglądać profil tej głupiej dziuni

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  I pisać o niej artykuły. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że te artykuły sponsoruje sama. Ile kosztuje taki artykułz du#y jak to Ann poszła do lekarza? Może jej PR sam je pisze i wysyla Plotkowi gotowe?

 • Gość: Asia

  Oceniono 4 razy 4

  Zgadzam się z przedmówcami, już dawno uważam, że tylko podgrzewa atmosferę. Mam swoje 5 min. ale kariera mężusia szybko się skończy i zostanie PANNĄ "NIKT". Więc grzeje ile może.....

 • Gość: Macho

  Oceniono 4 razy 4

  Anna Pustak - Lewandowska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX