"Rolnik szuka żony". Szymon znalazł miłość... Wśród kandydatek innego rolnika! "Widzowie nawet nie podejrzewali, że oni mogą być razem"

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" przeniesie spore zaskoczenie. Wtedy to okaże się, z kim związał się Szymon.

Szymon z "Rolnik szuka żony" miał problem z podjęciem decyzji, która z kandydatek jest dla niego najlepsza. Przy wyborze nie pomogli ani rodzice, ani próby, jakim poddawał dziewczyny. Ostatecznie wybrał Marysię, jednak potem dał dziewczynie kosza i zadeklarował, że będzie prowadził "prywatny casting". Protekcjonalne zachowanie Szymona zniesmaczyło fanów programu, jednak wygląda na to, że casting już się zakończył, a rolnik znalazł miłość.

Skąd to wiemy? 25 grudnia TVP1 wyemituje świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony". Zarówno w zwiastunie, jak i materiałach prasowych widać, że obok Szymona siedzi i trzyma go za rękę długowłosa blondynka. Choć zmieniła fryzurę, to poznajemy ją. To Agnieszka, kandydatka Łukasza! (na zdjęciu druga z prawej, z opaską)

Rolnik szuka żony 3. Łukasz i jego kandydatki na żonę: Patrycja, Agnieszka, Ania.Rolnik szuka żony 3. Łukasz i jego kandydatki na żonę: Patrycja, Agnieszka, Ania. Screen z Facebook.com/rolnikszukazony

Można domniemywać, że para związała się ze sobą już przynajmniej miesiąc temu. Wtedy to Szymon mówił Marzenie Rogalskiej w "PnŚ":

Mogę tylko delikatnie zdradzić, że dla mnie ta edycja bardzo pozytywnie się skończyła, ale o tym szerokie grono dowie się w święta Bożego Narodzenia - wyznał. 

Dodatkową przesłanką może być wypowiedź dla Fakt.pl reżyserki show Anny Więckowskiej.

Niektórzy przyjdą ze swoimi wybrankami i to niekoniecznie tymi, które poznali na planie. Oficjalnie ujawni się też zupełnie nowa para, którą połączył "Rolnik szuka żony". Myślę, że widzowie nawet nie podejrzewali, że oni mogą być razem.

Świąteczny odcinek zostanie wyemitowany w TVP1 25 grudnia o 21:25. 

ZI

Więcej o:
Komentarze (12)
"Rolnik szuka żony". Szymon jednak znalazł miłość... Wśród kandydatek innego rolnika!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Beata

  Oceniono 8 razy 8

  Mama Amisza nie chciała asertywnej Uli. No to teraz ma wygadana, niezależna dziewczynę która nie da się zdominować, ja sobie tych pań pod jednym dachem nie wyobrażam dłużej niz 1 dzień.Agnieszkę bardzo lubie , Szymon to dobry chłopak, ale tam trudno będzie.

 • Gość: .

  Oceniono 9 razy 7

  amisz

 • Gość: Goog

  Oceniono 8 razy 4

  Ten Szymon jak amisz wygląda z tą kozią bródka. Chłop porażka.

 • Gość: anna

  Oceniono 3 razy 3

  wiadomość z pewnego żródła Agnieszka w ciąży! Amisz nie taki święty na jakiego wyglądał!

 • Gość: Tomek

  Oceniono 2 razy 2

  Właśnie się dowiedziałem że, Aga i Szymek są parą. Poczułem radość że, tak się stało bo,gdy odchodziła Aga od Łukasza to było mi trochę szkoda fajnej dziewczyny. Szymon, szanuj i kochaj swoją wybrankę. Cieszę się z Waszego szczęścia i niech dobry Bóg błogosławi Temu związkowi :-)

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 8 razy 2

  Okropny ten chłopak, tak z wyglądu, jak i zachowania!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  GDZIE JUDYTA OD ZBYSZKA KLAWIKOWSKIEGO?

 • Gość: Rek

  Oceniono 2 razy 0

  Nie wiem czy Adze gratulowac,czy wspolczuc.. Jak ona sie odnajdzie na tej dziwnej wsi,z tymi rozmodlonymi ludzmi??

 • Gość: maryla

  Oceniono 6 razy 0

  Cały Amisz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX