Karolina Szostak i dziennikarz TVN są razem? Poszło o TO zdjęcie. Pochyla się nad jej piersiami i... Więcej niż przyjaźń?

Karolina Szostak i Mateusz Hładki chętnie fotografują się razem, ale czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Ostatnie wspólne zdjęcie daje do myślenia!

Karolina Szostak od dawna mówi głośno o tym, że czeka na prawdziwą miłość. Pewien czas temu fotoreporterzy widzieli ją na randce z tajemniczym mężczyzną, o którym mówiło się, że jest biznesmenem ze Szwecji. Później mówiło się o tym, że zaczęła spotykać się ze swoim wieloletnim przyjacielem, Mateuszem Hładkim, który na co dzień pracuje w "Dzień Dobry TVN". Reporter chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z dziennikarką. To z nich dowiadujemy się, że para świetnie się czuje w swoim towarzystwie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ostatnio dziennikarz wrzucił do sieci nieco kontrowersyjne i głośno komentowane w mediach zdjęcie, na którym pochyla się nad piersiami Szostak, by je pocałować. Jak myślicie - przyjaźń czy kochanie?

MK

Więcej o:
Komentarze (15)
Karolina Szostak i dziennikarz TVN są razem? Poszło o TO zdjęcie. Pochyla się nad jej piersiami i... Więcej niż przyjaźń?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mark

  Oceniono 8 razy 6

  Przeciez gładki to straszna ciota. Do tego tak zadufana w sobie że przykro się robi jak się pomysłu że się go znało. Co "kariera" robi z ludzi.

 • Gość: as

  Oceniono 16 razy 4

  Przeciez Karolina jest less wiec po co sciemniacie o jej niby facetach?

 • Gość: ssdvv

  Oceniono 13 razy 3

  Laska kompletnie nie ma do siebie szacunku, pozwalając na to - po pierwsze, i wrzucając to do sieci - po drugie. Szkoda, że Bozia w miejsce biustu trochę mózgu nie dała.

 • Gość: Dor

  Oceniono 9 razy 3

  Te nogi cos nieteges

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 1

  Zamiast nóg - kołki

 • Gość: pąsowa. r.

  Oceniono 7 razy 1

  Ona chyba jest innej orientacji sexualnej, nie znam tak mało kobiecje kobiety jak ona.

 • Gość: dec.

  Oceniono 12 razy 0

  strasznie zbrzydła po schudnięciu, wyszły na wierzch jej fatalne rysy twarzy, taka męska się zrobiła. Odpychająca twarz.

 • Gość: Prokopic

  Oceniono 6 razy 0

  aaaa to ta co ma ogromny biust i w tv miała wpadkę Http://shortlinks.de/njku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX