Kylie Jenner zorganizowała zaręczyny asystentki. "Nabrałam cię!" Było przepięknie. A pierścionek? JESZCZE LEPSZY

Kylie Jenner umieściła w sieci relację z zaręczyn swojej bliskiej znajomej. To dzięki jej pomocy obyło się bez problemów.

Kylie Jenner większość czasu spędza na promowaniu swojej marki kosmetyków i wrzucaniu na Instagram coraz to odważniejszych selfie. Rzadko mówi się o tym, że najmłodsza z rodu Kardashian-Jenner oprócz zasobnego portfela ma również wielkie serce. 19-latka właśnie pomogła zorganizować niespodziankę dla swojej osobistej asystentki. To właśnie dzięki celebrytce piłkarz Marco Lobo mógł oświadczyć się swojej ukochanej, Victorii Gamero, tak aby sama zainteresowana niczego się wcześniej nie domyśliła.

Uroczystość, która odbyła się w przepięknej scenerii, została uwieczniona na Snapchacie Kylie. Na jednym z nagrań tuż po zaręczynach słychać jak celebrytka krzyczy radośnie "Nabrałam cię!". Relację z wydarzenia można już oglądać także na Instagramie 19-latki.

Gratulacje dla Victorii i Marco z okazji zaręczyn. Tak bardzo się cieszę, że mogłam być częścią tego wszystkiego - napisała.

Chwilę później Gamero wrzuciła do sieci zdjęcie, którym dziękowała Kylie za organizację tego ważnego dla niej wydarzenia.

Nie da się opisać słowami, jak bardzo jestem wdzięczna, że jesteś w moim życiu - pisała o swojej przyjaciółce.

Świeżo upieczonym narzeczonym serdecznie gratulujemy!

MK

Więcej o: