O synach Schwarzeneggera mówi się dużo. O najstarszej córce wielu zapomina. Błąd. Jest PRZEPIĘKNA

Arnold Schwarzenegger ma czworo dzieci. Najstarsza z jego pociech Katherine Schwarzenegger - właśnie skończyła 27 lat. Zobaczcie, jak wygląda.

Patrick Schwarzenegger, Katherine Schwarzenegger, Christopher Schwarzenegger i Christina Schwarzenegger to czworo dzieci pierwszego twardziela Hollywood Arnolda Schwarzeneggera i jego żony (są w separacji od 2011 roku) prezenterki telewizyjnej i siostrzenicy prezydenta Johna Kennedy’ego Marii Shriver. Katherine, pierwsze dziecko pary, właśnie obchodziła swoje 27 urodziny i choć sławą nie dorównuje swoim młodszym braciom, to jednak warto poznać ją bliżej. Jest przepiękna!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Katherine Schwarzenegger wybrała kariery filmowej jak jej ojciec czy bracia. Oddała się pisaniu. Ma na swoim koncie dwie książki. Pierwsza "Rock What You've Got: Secrets to Loving Your Inner and Outer Beauty from Someone Who's Been There and Back" traktuje o życiowej zmianie oraz akceptacji swojego ciała. Jako nastolatka córka Schwarzeneggera zmagała się z zaburzeniami odżywiania, a swoje doświadczenia przelała na papier.

Chcę, żeby dziewczyny to przeczytały i poczuły, że bycie sobą jest ok - żeby zrozumiały, że każda dziewczyna może być piękna bez względu na rozmiar i figurę - mówiła w "Good Morning America". 

4 lata później, w 2014 roku, ukazała się kolejna książka Katherine Schwarzenegger "I Just Graduated... Now What?: Honest Answers from Those Who Have Been There".Znalazły się w niej odpowiedzi 30 osób sukcesu na pytania, z które zadają sobie świeżo upieczeni absolwenci uniwersytetów.

Równolegle Katherine Schwarzenegger prowadzi bloga o tematyce life-style'owej, gdzie czytelnicy znajdą porady i rozważania autorki o zdrowiu, modzie i urodzie. 

ZI

Więcej o:
Komentarze (9)
Wiedzieliście, że Arnold Schwarzenegger ma taką piękną córkę? Właśnie skończyła 27 lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Z Japonii

  Oceniono 1 raz 1

  Tak
  Piszcie dalej gowna i uważajcie się za prawdziwych reporterów
  Szanująca się Gazeta to nie magazyn ze zdjęciami celebrytów to po pierwsze
  Sekundo: nie nie jest piękna
  Może trochę ładna ale on jest w maksymalnym makijażu i zdjęcia były obrobione w photoshopie
  Przez takie gowniane artykuły potem dziewczyny popadają w bulimię i spędzają 70% życia skupiając się na pięknie zewnętrznym wydając fortunę na kosmetyki

  To ja już wole przeciętna Polkę która nie leci na kasę i umie sobie w życiu poradzić i przeprowadzić inteligentna rozmowę

 • Gość: Ja

  0

  Podobna do matki. Piękna dziewczyna. Swoją drogą czy to nie ona (od urodzenia) chorowała na serce? Wydaje mi się, że miała problemy zdrowotne. W każdym razie wyrosła na ładną kobietę.

 • Gość: JKASIA

  0

  Przepiękna to ona nie jest ale braku urody na pewno nie można jej zarzucić.

 • dr.remix

  Oceniono 3 razy -3

  Spoko dziabąg.

 • Gość: Psioglowy

  Oceniono 12 razy -12

  A jeszcze mniej mówi się o tatusiu, wysoko postawionym oficerze SS. Mamusia bardzo lubiła mundury SS, tak więc po smierci I męża, szybko znalazła opoke w następnym oficerze SS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX