Natalie Portman urodzi lada moment. Na co dzień zachwyca, ale kiedy weszła na czerwony dywan... Coś takiego widzimy RZADKO

Natalie Portman od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood. W czasie ciąży (nawet bardzo zaawansowanej) jej styl jest IDEALNY.

Natalie Portman w świecie filmu jest obecna niemal od ponad 20 lat. Aktorka ma 35 lat, ale jej uroda niewiele zmieniła się od czasu, gdy jako 13-latka zagrała w "Leonie Zawodowcu". Gwiazda spodziewa się teraz drugiego dziecka. Na co dzień wierna jest swojemu prostemu, paryskiemu stylowi. A jak wyglądała, gdy zjawiła się na premierze?

Portman wybrała kreację marki Erdem. Do tej pory za królową "ciążowego" stylu uważana była Blake Lively, która chętnie podkreślała większy biust i zaokrągloną pupę obcisłymi sukienkami. Natalie postawiła na 100% elegancji. Suknie o takim kroju rzadko są wybierane przez panie w ciąży - mogą dodać kilogramów i nadać sylwetce formę "namiotu".

Jak wypadła aktorka? Naszym zdaniem PIĘKNIE. Właśnie za taką elegancję ją kochamy!

JM

Więcej o:
Komentarze (7)
Natalie Portman urodzi lada dzień. Na co dzień zachwyca, ale kiedy weszła na czerwony dywan... Coś takiego widzimy RZADKO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Marta

  Oceniono 7 razy 7

  Piękna kobieta!

 • Gość: Me

  Oceniono 3 razy 3

  Wszystkiego dobrego :-)

 • Gość: agata

  Oceniono 3 razy 1

  Piekna. Ciekawe jak szybko schudnie. Daje jej dwa tygodnie ;) ja wciaz sie nie moge uporac z nowymi kiloskami... ale wyciskam z siebie siodme poty na Indianie,wiec moze niedlugo bedzie dobrze juz..

 • Gość: ja

  Oceniono 2 razy 0

  Gdzie ta piękność, przeciętna, niska szatynka. Piękność dla zakompleksionych.

 • Gość: kkk

  Oceniono 5 razy -1

  Jej dziadek przelał na nią dużo nienawiści do Polski i Polaków. Nie szanuję jej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX