Anna Wendzikowska pokazała urocze nagranie z dzieckiem. Internautów zaniepokoił jeden szczegół. "Dlaczego męczysz córkę?"

Anna Wendzikowska pokazała na Instagramie nagranie, na którym jej córka bawi się nową zabawką. Internautów zainteresowało jednak coś innego.

Córka Anny Wendzikowskiej niedługo skończy dwa lata. Dumna mama zaprezentowała nowe talenty Kornelii, która alfabetu uczy się z zabawką podarowaną jej na święta. 

Mikołaj w tym roku przyszedł wcześniej. I alfabet opanowany z Matą BeBo - podpisała filmik.

Większość internautów komplementowała dziewczynkę, ale niektórym nie spodobał się fakt, że córka Wendzikowskiej... ma założone buty.

Dlaczego męczy pani córkę I zakłada jej buty w domu? - docieka jedna z internautek.

Anna Wendzikowska regularnie zmaga się z podobnymi "zarzutami" pod zdjęciami z córką. Inni fani szybko zaczęli brać ją w obronę.

Jezus Maria... dlaczego Pani jej buty zakłada, czemu ma rozpuszczone włosy, a nie kucyka, czemu, dlaczego, po co... Ludzie. Spójrzcie w lustro i oceńcie samych siebie, spójrzcie na swoje dzieci i zacznijcie dostrzegać swoje jakieś potyczki wychowawcze, a później oceniajcie innych - napisała.

Myślicie, że faktycznie jest się czego czepiać?

EK

 

Więcej o:
Komentarze (28)
Anna Wendzikowska pokazała urocze nagranie z dzieckiem. Internautów zaniepokoił jeden szczegół. "Dlaczego męczysz córkę?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lans

  Oceniono 16 razy 14

  Odpowiedź prosta. Dla lansu i reklamy. Plus kasa..

 • Gość: Gipssy

  Oceniono 11 razy 11

  Wystawia się na ocenę to niech nie marudzi że ktoś krytycznie pisze. Liczyła na same pochwały?

 • fanizymiko

  Oceniono 13 razy 9

  Można skomercjalizować kamienicę w centrum

  Można skomercjalizować galerię handlową

  Można skomercjalizować potomka...

 • Gość: ad

  Oceniono 15 razy 9

  Jak małpka w zoo...

 • jan.w2

  Oceniono 12 razy 8

  Przecież w każdym durnym polandyjskim serialu zapie...ją po mieszkaniu w butach, taka moda.

 • Gość: Zzz

  Oceniono 7 razy 7

  Już reklamuje buty znanej firmy:-)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Mala manlysiejace czoło, zeza, koslawe nóżki ale i tak pcha ja do reklamowania czego może. Naraza dziecko na hejt. Nie pozwala decydować o sobie. Wszysko na sprzedaż. Współczuję młodej!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Słabo rozwinięta, jak na dwuletnie dziecko. No ale jaki pan taki kram, widać geny po nierozgarniętej matce.

 • Gość: Piernikowo

  Oceniono 5 razy 1

  Kurczki ja tez mam 3 letnie dziecko i pracuje w domu, i stać mnie na panią do sprzątania itp wygody życia ale pojmuje skąd ta pusta łaska bierze czas na cykanie tych durnych fotek, odpisywanie itp ja sie zajmuje swoim dzieckiem nie odstawiam do nianiek itp, ale wiem ze wychowuje je a nie odchowuje i nie mam czasami czasu szklanki wody dopić bo dziecko potrafi byc absorbujące jesli sie mu czas poświęca w takim wieku. A ta jeszcze czas ma na polowanie na faceta który nareszcie ustawiłby ja odpowiednio finansowo. Wtedy to dopiero biedne dziecko pójdzie w odstawke, a jak zacznie samodzielnie myśleć u odmówi godz spędzonych na pozowaniu zanim mamusi idealnie buźka na zdjęciu wyjdzie to gotowa sie jej wyrzec i do tatusia pod byle pretekstem !!! Matko ze takie to dzieci w ogóle mogą mieć i pózniej rośnie społeczeństwo depresyjnych pisowcow...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX