Patryk Grudowicz nie zna angielskiego. Wiemy już, dlaczego. "Wstydliwy sekret"? Nie do końca, ale tego o nim nie wiedzieliście

Patryk, zwycięzca ostatniej edycji "Top Model", to chłopak, na punkcie którego oszalały ostatnio nie tylko Polki. Na drodze do kariery modela stoi przed nim właściwie tylko jedna przeszkoda. I okazuje się, że nie jest ona wynikiem zlekceważenia lekcji angielskiego.

Patryk Grudowicz to obecnie jeden z najbardziej znanych 19-latków w naszym kraju. Jego twarz wygląda w obiektywie doskonale, ciało sprawia, że komplementy prawi nawet Marcin Tyszka, a osobowość... Skromność i pracowitość chłopaka przysporzyły mu tysiące fanów. Patryk ma też ujmującą historię - jak kilka razy opowiadał, pochodzi z ubogiej rodziny. Okazuje się, że to z powodu konieczności pomocy mamie, musiał wcześnie przerwać naukę.

Żeby pomóc mamie utrzymać rodzinę, rzucił gimnazjum i zaczął zarabiać - czytamy we "Fleszu". - Pracował dorywczo, m.in. przy przeprowadzkach.

Chłopak opiekował się nie tylko mamą, ale i piątką rodzeństwa. Jednak dziś odczuwa kompleksy z powodu braku odpowiedniego wykształcenia i zapowiada, że zamierza wrócić do szkoły i ukończyć gimnazjum eksternistycznie.

"Wstydliwy sekret zwycięzcy „Top Model” wyszedł na jaw" - zatytułował swój artykuł "Fakt". Ale czy serio jest się czego wstydzić? Patryk udowodnił już, że nie brakuje mu silnej woli i chęci doskonalenia się. Między innymi to docenili jurorzy show. 

Chciałbym wynająć mieszkanie w Warszawie. Część dam mamie, żeby spłaciła długi i wyjechała na wakacje. Resztę odłożę na czarną godzinę - mówi "Fleszowi" o tym, co zrobi ze swoją wygraną.

I jak go nie kochać? ;)

JM

Więcej o:
Komentarze (16)
Patryk Grudowicz nie zna angielskiego. Wiemy już, dlaczego. "Wstydliwy sekret"? Nie do końca, ale tego o nim nie wiedzieliście
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: luisssa

  Oceniono 38 razy 28

  Przeciez mowil, ze bylo ich szescioro, w tym niepelnosprawny brat, ktorym matka musiala sie zajmowac i dlatego nie pracowala. Ojciec kopnal ich w d..., a z powodow materialnych chcieli matce dzieci pozabierac. I dlatego poszedl do roboty. Co tu sie nie klei?? Mial chlopak noz na gardle to nawet gimnazjum przestalo byc obowiazkowe.

  Sami jestescie gląby... mało o zyciu wiecie.

 • Gość: Tromology

  Oceniono 24 razy 14

  Wygrał najlepszy, nie rozumiem z czego wzięły się te Wasze uwagi. To jaką drogę przeszedł zanim przystąpił do programu to jego kieszen i nie nam dane w niej grzebać. Świadectwa nie zastąpią inteligencji. Według mnie przeszedł on największą zmianę. Najwięcej zyskał na programie. Założenia Top Model zostały spełnione z naddatkiem Jego historii.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 6 razy 4

  Albo kogoś lubi albo nie. Dla mnie jest super pod każdym względem. Dajmy mu szansę.

 • Gość: Polic

  Oceniono 13 razy 1

  Matka pozwoliła żeby nawet podstawówki nie skończył ? Rozumiem że musiał pomóc ale można było połączyć i to i to.

 • Gość: Z Londynu

  Oceniono 3 razy -1

  Jego mama jest dumna z syna!!!

 • Gość: Duśka

  Oceniono 8 razy -2

  Chłopak nawet całkiem fotogeniczny, ale nie ma co się oszukiwać dostał ogromne fory. Tak naprawdę od początku było widać, że ma zaplanowaną wygraną. Takie wywlekanie rodzinnych problemów i dramatów nie jest w porządku. A to właśnie robił już od castingu. Takie to trochę branie ludzi na litość. A co do jego znajomości języka angielskiego to jakby castingi w Hiszpanii nie były poustawiane to bez języka to każdy z tych projektantów podziękował by mu już w progu. W poprzednich edycjach jak ktoś nie potrafił chociaż trochę mówić po angielsku to albo był objechany jak bura suka albo wogóle odpadła z programu np. Ola Żuraw. Skoro wiedział, że wybiera się na casting to mógł się chociaż trochę tego angielskiego poduczyć. Był faworyzowany i to bardzo.

 • Gość: Lublin

  Oceniono 12 razy -2

  Nie do końca wstydliwy ? Wiele osób ma trudną sytuację ale skończenie szkoły podstawowej jest priorytetem

 • Gość: Cztery

  Oceniono 10 razy -2

  Mógł pomagać matce ale też trzeba było szkołę podstawową skończyć ....

 • Gość: bb

  Oceniono 5 razy -3

  wszystko co sie zaczyna trzeba konczyc wszystko a nauka jest najwazniejsza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX