20 lat temu wystąpił w filmie "Jerry Maguire". Jak dziś wygląda uroczy Ray Boyd? Jest BARDZO przystojny. I nie ma okularów!

Jonathan Lipnicki dwadzieścia lat temu wcielił się w postać rezolutnego okularnika w filmie "Jerry Maguire". Dziś nie nosi już okularów i jest mistrzem brazylijskiego ju-jitsu.

Jonathan Lipnicki sławę zdobył niemal dwadzieścia lat temu, dzięki roli rezolutnego okularnika w filmie "Jerry Maguire". Jego debiut na wielkim ekranie spotkał się z uznaniem krytyków, czego najlepszym dowodem była nagroda Critics' Choice za najlepszy występ dziecięcy. Jako 5-latek miał wówczas szansę zagrać u boku takich sław jak Tom Cruis, Renée Zellweger i Cuby Gooding Jr.

Gdyby to nie był mój pierwszy projekt, nie wiem, czy bym tak pokochał aktorstwo. To z powodu wspaniałych ludzi, których poznałem na planie - wspomina dziś w rozmowie z "Huffington Post".

Już niedługo na ekrany kin wejdą dwa filmy z jego udziałem - "Pitching Tents" i "Altitude". Czym jeszcze zajmuje się dziś Lipnicki? Aktor marzy o czarnym pasie w brazylijskim ju-jitsu. To właśnie tej dyscyplinie sportu zawdzięcza wyrzeźbione ciało i imponującą muskulaturę. Ma też uroczą dziewczynę, ale jak sam przyznaje, w przeszłości trudno mu było znaleźć kogoś, kto nie byłby z nim tylko ze względu na sławę.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Jako dziecko zagrał też w obu częściach filmu "Stuart malutki" czy "Małym wampirku". Życie jako "dziecięca gwiazda" nie było jednak proste. Paparazzi wielokrotnie uprzykrzali mu żywot, zależało im, by zdobyć jego zdjęcia.

Próbowali mi zrujnować życie. Jako dziecko zastanawiałem się, dlaczego to robią? - czytamy na Mirror.com

Był to jeden z powodów, dla których aktorstwo przez pewien czas znalazło się na dalszym planie. Zamiast kariery Lipnicki postanowił wybrać szkołę i starał się prowadzić normalne życie. Gdy skończył 18 lat, przeszedł laserową operację oczu. Wkrótce potem zdecydował się wrócić do show-biznesu.

I całe szczęście!

AW

 

 

Więcej o:
Komentarze (5)
20 lat temu wystąpił w filmie "Jerry Maguire". Jak dziś wygląda uroczy Ray Boyd? Jest BARDZO przystojny. I nie ma okularów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M

  Oceniono 3 razy 1

  Kurdupel.

 • Gość: m

  0

  PRZYSTOJNY??? załóż okulary

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Haha słodziak w tym filmie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX