"PolandJa" to nowa "Kac Wawa"? Internauci zobaczyli plakat i już wydali wyrok. "Czuję karuzelę śmiechu, której nic nie zatrzyma"

W sieci pojawił się plakat do głośnej polskiej komedii "PolandJa". Internauci byli bezlitośni.

W lutym do kin trafi komedia "PolandJa", w której będzie można zobaczyć plejadę gwiazd polskiego kina. We wtorek internet obiegł plakat filmu i, mówiąc delikatnie, nie został on przyjęty ciepło. Jako jeden z pierwszych o "hicie" informował fanpage "Vogule Poland", który opatrzył plakat krótkim, ale bardzo adekwatnym opisem.

Mamy złą wiadomość: to nie żart.

Równie bezlitośni byli internauci.

Wystarczy, że widzę tak świetnie zaprojektowany plakat z błyskotliwym żartem w podpisie, do tego nazwisko Szyca, to już czuję nadchodzącą karuzelę śmiechu, której nic nie zatrzyma - ironizował użytkownik portalu "Filmweb".
Szykuje się konkurencja dla "Ciacha", "Kac Wawa" i "Last minute".
Brakuje jeszcze Michałka Milowicza, a u samej góry wielkiego napisu: film twórców "Gulczas, a jak myślisz?" - czytamy w dyskusji na Facebooku.

W oczy rzucał się zwłaszcza tekst promujący komedię. O tym, że "life is full of zasadzkas" już w 2000 roku śpiewała Kayah, ale tekst był znany i powielany dosłownie przez wszystkich jeszcze w latach 90-tych, trudno więc nie uznać tego hasła za archaiczne i obciachowe. Podobnego zdania byli internauci.

Najbardziej suchy tekst i tak już suchego dzieciństwa lat 90.
Czy podpis pod tytułem nie był modny jakaś dekadę temu?
Nikt już nie używa tego zwrotu... ostatni raz go słyszałem bodajże z siedem lat temu.

Jak zapewnia dystrybutor filmu, możemy liczyć na "najdziksze historie", "pasmo zabawnych perypetii" i "dwuznaczne sytuacje, które bawią do łez". Wybierzecie się do kin? ;)

MK

Więcej o:
Komentarze (10)
"PolandJa" to nowa "Kac Wawa"? Internauci zobaczyli plakat i już wydali wyrok. "Czuję nadchodzącą karuzelę śmiechu, której nic nie zatrzyma"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 7

  Jeszcze jakby zmienić obsadę... Proponuję wstawić tam PAD-a, straSzydło, prezesa, Kempę, Antoniego, pana prokuratora i jeszcze parę innych. Wtedy wszystko by się zgadzało:D

 • Gość: i.l

  Oceniono 5 razy 3

  jeśli chodzi o podpis to w latach 70 brzmiało to:
  ,,lajf is brutal and ful zasadzkas''
  i zdaje się być poprawniejszą wersją.

 • Gość: Sara

  Oceniono 2 razy 2

  Lubię Janusza Chabiora i żal trochę, że w takim gniocie zagra!!! No ale zawsze chodzi o pieniądze;(

 • Gość: Michał

  Oceniono 4 razy 2

  Kolejna polska kupa.

 • Gość: forester

  Oceniono 1 raz 1

  iee tam..z tym brakiem litości to bym nie przesadzał, ot, znaleźli dziurę w całym ;) zresztą, "poziom" kac wawy raczej ciężko osiągnąć.. ja tam chyba nawet to obejrzę.

 • Gość: kamila

  0

  niestety obecnie trudno cokolwiek powiedzieć na podstawie samego plakatu.choć patrząc po obsadzie może nie być tak źle ;)

 • Gość: Janek

  0

  Serio, to warto może chociaż do zwiastuna poczekać zanim zacznie się ocenianie? Plakat plakatem, ale obsada jest niezła, więc dałbym jakąś szansę

 • fanizymiko

  Oceniono 5 razy -1

  Reżyseria i obsada aktorska daje pewne gwarancje...

  ... a jedną na pewno.

  To będzie kolejny polski film...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX