Kanye West na PIERWSZYM zdjęciu od rozpoczęcia leczenia. Jeden szczegół bardzo go odmienił

Kanye West pojawił się pierwszy raz publicznie. Gwarantujemy, że nie takiego go zapamiętaliście.

Kanye West był widziany pierwszy raz publicznie od momentu, gdy trafił do szpitala. Raper odwiedził muzeum Moca Pacific Design Center w Hollywood, gdzie oglądał wystawę Ricka Owensa. Zdjęcie gwiazdora opublikował na Instagramie włoski artysta Giovanni Leonardo Bassan. Widać na nim wciąż bardzo zmęczonego Kanyego, który siedzi na krześle w bluzie i dresowych spodniach. Jedna rzecz przykuwa jednak szczególnie uwagę: raper ma teraz blond włosy.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Kanye West pod koniec listopada trafił do szpitala w Los Angeles na obserwację psychiatryczną. Początkowo mówiło się, że jego zły stan zdrowia jest spowodowany przemęczeniem i brakiem snu, jednak późniejsze doniesienia brzmiały już poważniej. Podobno lekarze zdiagnozowali u muzyka silną depresję i paranoję, które nasiliły się po paryskim napadzie na Kim Kardashian, jego żonę.

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
Kanye West na PIERWSZYM zdjęciu od rozpoczęcia leczenia. Jeden szczegół bardzo go odmienił
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kitciwoko

  Oceniono 4 razy 4

  W kaftan małpiszona! I do pokoju bez klamek!

 • cucurucu

  Oceniono 1 raz 1

  Geniusz..hahaha..na leczeniu...

 • Gość: katinka

  0

  nie dość że wstrętne toto na gębie, to jeszcze wariat!

 • Gość: Prawda

  Oceniono 1 raz -1

  Wy jesteście ślepi czy co ? On chce nam wszystkim powiedzieć jak jesteśmy marionetkami w rękach większych ludzi,tu nie chodzi o sławę czy popularność,on ma już ma wszystko co można chcieć . Kanye powiedział na koncercie i w radiu prawdę którą nikt inny by się nie odważył powiedzieć i dlatego postanowili go wysłać do psychiatryka właśnie po to byście myśleli ze on ma coś z głową .chcecie być nie świadomi i kontrolowani (Uśpieni) proszę bardzo..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX