Jennifer Aniston zaliczyła wpadkę, teraz się tłumaczy. "Wyglądam, jakby...". Za ten dystans ją kochamy!

Jennifer Aniston zapomniała ostatnio odciąć metkę od swojego luksusowego płaszcza, w którym wybrała się na premierę filmu. Teraz skomentowała tę wpadkę w zabawny sposób.
 

Jennifer Aniston wyszła ostatnio na premierę swojego nowego filmu "Office Christmas Party" w pięknym płaszczu marki Celine, ale uwagę od niego odwracał istotny szczegół. Gwiazda zapomniała pozbyć się metki, co media jednogłośnie okrzyknęły wielką wpadką. Gdy w czwartek pojawiła się w programie "Jimmy Kimmel Live!", nie omieszkała się wytłumaczyć z incydentu.

Spójrz na to zdjęcie! Wyglądam, jakby stało mi się coś strasznego. Założyłam ten płaszcz co najmniej 4 razy i tego nie zauważyłam! - śmiała się aktorka.

Gwiazda "Przyjaciół" podkreśliła, że płaszcz dostała w prezencie od reklamodawcy i  nie przeszło jej przez myśl, że może mieć jeszcze metki. Grunt, że całą sytuację potraktowała z dystansem i humorem. W końcu nie takie wpadki zaliczają gwiazdy ;-).

WJ

 

Więcej o:
Komentarze (2)
Jennifer Aniston zaliczyła wpadkę, teraz się tłumaczy. "Wyglądam, jakby...". Za ten dystans ją kochamy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: pannanikt

    Oceniono 6 razy 2

    Uwielbiam Jen, jest naturalna, zabawna i szczera osoba w przeciwieństwie do szajbuski Jolie. Nigdy jej nie lubiłam i zawsze uważalam że Brad zrobił sobie krzywdę odchodząc od Jennifer. No to teraz ma. I do tego jeszcze zdziadział. Za to Jen ma przystojnego faceta, życzę jej dużo szczęścia :)

  • Gość: Gość

    Oceniono 2 razy 2

    Też bym chciała dostac płaszcz od reklamodawcy. 😜

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX