Jej zdjęcia z plaży z Szycem miały zakończyć jego związek ze Ślotałą. Rybicka znów na wakacjach. Tym razem z koleżanką. I TOPLES

Natalia Rybicka zagrała w wielu filmach i serialach, ale jej życie prywatne wciąż pozostaje dla fanów dość tajemnicze. Teraz wyjechała na wakacje i uchyliła nieco rąbka tajemnicy.

Natalia Rybicka znana jest z ról w takich filmach jak "Chrzest" czy "Żurek" (świetna rola u boku Katarzyny Figury), ale też z bardzo dziewczęcej urody. W mediach pojawiały się informacje o jej zażyłości z Borysem Szycem (to zdjęcia z nią miały doprowadzić do tego, że zerwała z nim ówczesna narzeczona, Zosia Ślotała) czy Wojciechem Mazolewskim (to z nią miał zdradzić Maję Sablewską).

O życiu osobistym Rybickiej nadal nie wiemy wiele, ale patrząc na jej zdjęcia możemy być pewni, że na wakacjach bawi się świetnie. Opalona blondynka (toples!) nad oceanem? Takie widoki lubimy!

JM

Więcej o:
Komentarze (9)
Jej zdjęcia z plaży z Szycem miały zakończyć jego związek ze Ślotałą. Rybicka znów na wakacjach. Tym razem z koleżanką. I TOPLES
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Stanisław lewicki

  Oceniono 11 razy 9

  A kto to jest ten topless bo na zdjęciach go nie widzę?

 • antrop

  Oceniono 8 razy 6

  Łapy precz od żółwi paskudo!

 • Gość: kika

  Oceniono 7 razy 3

  skoro topless to po co pod "artykułem" propozycje strojów? ;)

 • Gość: gość

  0

  dla was pani

 • Gość: Bardzo

  0

  Rybicka w pełnej krasie.jak dla mnie bomba.

 • Gość: goś

  0

  Toples tyłem ,ja p......ę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX