Olga Frycz w nowym "Agencie"? Jej wpis na Instagramie chyba to potwierdza! "Przepraszam, że mnie tu nie ma od jakiegoś czasu, ale..."

Nie znamy jeszcze składu ekipy, która pojawi się w nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Jednak wśród plotek coraz częściej wymieniane jest nazwisko Olgi Frycz. I wygląda na to, że jest w tym sporo prawdy.

Olga Frycz popularność zawdzięcza takim filmom jak "Wszystko, co kocham" czy "Płynące wieżowce". Na planie pierwszego z nich rozpoczął się jej romans z Jackiem Borcuchem, co sprawiło, że aktorka zaczęła pojawiać się w mediach show-biznesowych. Obecnie Olga gra w serialu "Uwikłani", ma nowego ukochanego i prawdopodobnie jest w trakcie nagrywania kolejnej edycji "Agenta". 

Jej wpis na Instagramie jasno wskazuje, że w doniesieniach, które pojawiały się w mediach od dłuższego czasu, mogło być sporo prawdy.

Słuchajcie ?? ja Was bardzo, ale to bardzo #przepraszam, że mnie tu nie ma od jakiegoś czasu, ale jestem na końcu świata i mam #uwaga #uwaga #wakacje - napisała aktorka. - Tęsknie za domem jak #cholera, ale póki co nie wracam, bo u Was jest zimno i pada, a u mnie jest słoneczko i piasek, i nie ma zasięgu, i nie ma internetu. I bardzo Was serdecznie pozdrawiam ?? ps. Wojtek (mój brat) wygrał ten konkurs co smsy słaliście więc dziękuje Wam z całego mojego serca ?? #mójbratjestsuper #mójchłopakjestnajkochańszy #wyjesteścieextra #jamamwakacje a #JoannaJędrzejczyk #sportowiecroku.
Agent gwiazdy? - pisali fani.
Piękna - komplementowali inni.
Pięknie! Te piegusy są urocze.

Czekacie na Olgę w "Agencie"?

JM

Więcej o: