Doda wrzuca "niewinne" zdjęcie, a fani zadają BARDZO śmiałe pytania. Co z procesem? Pierścionkiem? Emilem? Odpowiada

Doda rozstała się z byłym już narzeczonym rok temu. Jednak temat Emila Haidara wciąż jest obecny w mediach i jej życiu. Piosenkarka nie ukrywa przed fanami nic.

Doda w ostatnim procesie usłyszała wyrok sądu, który nakazał jej oddać Emilowi pierścionek zaręczynowy - mogła jednak zachować otrzymane od niego prezenty. Klejnot wart ponoć 180 tys. złotych Haidar miał zamiar przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale póki co pierścionek dalej znajduje się w rękach Dody. Media (zwłaszcza tabloidy) donosiły m.in., że Haidar twierdzi, że gwiazda nie chce go oddać. Jak jest naprawdę? Fanom na pytania odpowiadała sama Doda.

Na Instagramie pokazała zdjęcie, a potem cierpliwie dyskutowała z internautami.

To 4 procesy, ale dzięki temu, od 365 dni mam prywatny spokój - opisywała sytuację piosenkarka. - Dokładnie rok temu uciekłam od osoby, która najwidoczniej do tej pory nie może się z tym pogodzić, a mi żyje się świetnie.
Rozumiem... A jak stoi sprawa z pierścionkiem? - dopytywał internauta.
Ale jak ma stać? Niestety prawda jest taka, że to komornik narzeczonego odezwał się do mnie ze względu na jego długi i najprawdopodobniej pierścionek trafić będzie musiał w jego ręce. Tym się zajmują już prawnicy. Reszta to stek bzdur porzuconego "mężczyzny ". Pozdrowienia z Chicago ?? - odpisała Doda.

No i wszystko jasne ;)

JM

Więcej o:
Komentarze (21)
Doda wrzuca "niewinne" zdjęcie, a fani zadają BARDZO śmiałe pytania. Co z procesem? Pierścionkiem? Emilem? Odpowiada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośç

  Oceniono 22 razy 14

  to że jak sama mówi zwrócił się do niej komornik w sprawie pierścionka oznacza że go nie oddała mimo wyroku sądu beznadziejna kłamczucha w jej przypadku to że trafił swój na swego to dobra sytuacja bo do tej pory ludzi którzy postępowali z nią kulturalnie uważała za głupich bo nie chcieli zniżać się do jej poziomu i wiele rzeczy jej uchodziło a tu ma chamstwo za chamstwo i tyle

 • Gość: Ludek

  Oceniono 21 razy 5

  Trafił swój na swego, ten sam brak zasad i honoru. Pierścionek zaręczynowy oddaje się po zerwaniu, a najlepiej w trakcie. Można nim ewentualnie rzucić byłemu w twarz jeśli na to zasłużył. Jak widać, Doda woli ciągać się po sądach i zasłaniać komornikiem, a przecież zapowiadała, że odeśle pierścionek z kokardą. Żałosne, że sądy muszą zajmować się uczeniem Dody, jak należy postępować. Rodzice rzeczywiście są pewnie z niej dumni, oraz z własnych efektów wychowawczych.

 • Gość: jadźka

  Oceniono 4 razy 4

  Ciamajdą by był, gdyby dostawszy tzw. krzyż na drogę, nie dopominał się swojego. Jak było naprawdę, wiedzą tylko oni, widzowie mogą się tylko domyślać na podstawie faktów, a fakty są takie, że Doda urządziła publiczny lincz swojego bogdanka, czyli zagrała nie fair najbardziej jak tylko można. Nagrywanie piosenek o sprawności seksualnej swojego partnera i czerpanie radochy z napierdzielanki jaką dostaje Haidar od internautów, jest poniżej krytyki. Przypominam, że robi to osoba, która oburza się na roztrząsanie spraw swojej rodziny po tabloidach, bo "nie są osobami publicznymi". Haidar publiczny już jest, każdy może mu nawsadzać od alkocholików, pomimo że jego alkocholizm potwierdza jedynie Doda - w przeciwieństwie do nieślubnych dzieci pana Rabczewskiego. A co do pierścionka, to Doda najpierw twierdziła że chciała tylko się przekonać, do czego zdolna jest ta małpa Haidar i że mu nawet kokardę zawiąże na odchodne, a teraz "najprawdopodobniej pierścionek trafić będzie musiał w jego ręce". I od kiedy to komornik ma prawo udzielać informacji osobom postronnym, na jaki szczot idzie konfiskowane przez niego mienie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Po wydaniu wyroku w sprawie zwrotu pierścionka skontaktował się z nia Komornik. Pewnie kazał jej zatrzymać pierścionek aż do uprawomocnienia się wyroku. Jak tylko wyrok się uprawomocni Komornik będzie mogł wszcz... egzekucję i pierścionek zajać. Gdyby go zwróciła Emilowi to ani Komornik ani Skarbówka by go nie zobaczyły. Ileż to przewałek trzeba zrobić żeby zalegać 6 milionow podatku???

 • Gość: hx1702

  Oceniono 1 raz 1

  Ten Haidar to bardzo kulturalny czlowiek. Jak dotad ani razu nie wypowiedzial sie w sposob wulgarny o dodzie czego nie mozna powiedziec o niej samej. Mial prawo zazadac zwrotu pierscionka zareczynowego. Po za tym zaoferowal sie ze przeznaczy go na WOŚP. To bardzo dobrze o nim swiadczy.

 • Gość: beta

  Oceniono 1 raz 1

  wyglada jak Donatella Versaci .

 • Gość: kasia

  Oceniono 15 razy 1

  Ten były facet Dody jest "mięczakiem" delikatnie mówiąc.Żądanie zwrotu prezentów???Pierścionek,jeżeli został przyznany Emilowi,może stanowić zabezpieczenie komornicze za jego długi i jeżeli upomniał sie o niego komornik to faktycznie jest już sprawa prawników.Możliwe,że Doda liczyła na taki właśnie obrót sprawy i wcale jej sie nie dziwie.On gra wielkiego panu i myśli że wszystkich oszuka,więc niech pierścionek idzie za długi.Mocno ukłuła tym Emila.

 • Gość: mloda

  Oceniono 23 razy 1

  jaka tepa dzida tak sie ponizac za glupi pierscionek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX