Elisabeth Duda była gwiazdą "Europa da się lubić". Po latach w Paryżu wróciła na salony. Jak wygląda?

Elisabeth Duda zjawiła się na gali "Wielki Splendor" po kilku latach nieobecności w polskim show-biznesie. Jak teraz wygląda?

Elisabeth Duda dała się poznać jako sympatyczna Francuzka z programu "Europa da się lubić", do którego dołączyła w drugim sezonie. Choć w Polsce spędziła 13 lat, cztery lata temu postanowiła wrócić do Paryża, gdzie jej kariera aktorska potoczyła się lepiej niż na naszej ziemi. Nie znaczy to jednak, że całkowicie odcięła się od Polski. Jak mówiła w marcu, regularnie przyjeżdża do Warszawy, gdzie nadal dostaje propozycje zawodowe. Najbardziej ceni te związane z Teatrem Polskiego Radia.

Mam ogromny sentyment do Teatru Polskiego Radia. Zawsze, gdy do mnie dzwonią z jakąś propozycją, od razu się zgadzam i z wielką przyjemnością przyjeżdżam do Warszawy na nagrania - wyznała w rozmowie z Plejada.pl.

To, że nie kłamała, potwierdza fakt, że co roku zjawia się na gali "Wielki Splendor", na której przyznaje się nagrody Teatru Polskiego Radia. Nie inaczej było i tym razem. Na poniedziałkowej imprezie wyglądała pięknie. I choć zmieniła się przez te kilkanaście lat, błysk oka i uśmiech pozostały niezmienione.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

MK

Więcej o:
Komentarze (13)
Elisabeth Duda zaczynała w programie "Europa da się lubić". Po latach w Paryżu wróciła i wygląda zupełnie inaczej. Tylko UŚMIECH ten sam
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 10 razy 2

  "Elisabeth Duda była gwiazdą "Europa da się lubić"" - a pan duda jest gwiazda programu "pisiakow" ..... "EUROPE MAMY W DUPIE"

  Do krytykujacych:
  Tak jak widze nazwisko Duda to ....przypomina mi to pana dude z imienia andrzej ,ktory obecnie "robi" za prezydenta w PiS-ie.

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 3 razy 1

  Zawsze mi się ta kobieta podobała,a teraz wygląda ŚLICZNIE ! PIĘKNA kobieta,Pozdrawiam Pani Elu !

 • Gość: paoloCozza

  Oceniono 5 razy -1

  Oglądając zdjęcia myślę sobie: zadbana 44-latka. Wchodzę na wiki i szok. Ona ma tylko 37 lat (sic!).

 • Gość: zzz

  Oceniono 4 razy -2

  Kiepski fryc. Wcześniej wyglądała dużo korzystniej.

 • megaxs

  Oceniono 7 razy -3

  Duda, Duda wszędzie to ku...kie nazwisko mam przed oczami

 • biker7

  Oceniono 3 razy -3

  uchodźca ?

 • Gość: oj

  Oceniono 11 razy -5

  Czas ją mocno posunął...

 • Gość: wtrqyqyqyqy

  Oceniono 18 razy -12

  jak nie miała gustu , tak dalej nie ma . Urody również .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX