Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki na imprezie charytatywnej. Mieli do wykonania zadanie, ale... Aktor patrzył TYLKO na ukochaną. Urocze!

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki w niedzielę wzięli udział w świątecznej imprezie Choinki Jedynki. Chemię między nimi czuć na odległość.

W niedzielę odbyła się akcja Choinki Jedynki na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Wzięło w niej udział wiele gwiazd, m.in. Rafał Brzozowski, Edyta Herbuś, Dawid Kwiatkowski, a także Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki. Narzeczeni, wspierając swoją obecnością tę charytatywną akcję, również świetnie się bawili. Jednym z punktów programu było wykonanie prac plastycznych o motywie przewodnim "Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia". Jak sobie poradzili? Oceńcie:

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Trzeba przyznać, że na Więdłochę i Pawlickiego patrzy się z przyjemnością. Aktor, który w kwietniu oświadczył się ukochanej, na niedzielnej imprezie był w nią wpatrzony jak w obrazek.

WJ

Więcej o:
Komentarze (5)
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki na imprezie charytatywnej. Aktor patrzył TYLKO na ukochaną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy -1

  wyglądają jak po trawie albo po paru głębszych

 • Gość: Ola

  Oceniono 11 razy -3

  Dwa Pisie beztalencia

 • Gość: Faceb

  Oceniono 8 razy -4

  Nie wiem czemu ale ich nie lubię. Może dlatego że ona była już dziewczyną każdego, a on podobno jest zaborczy i ją ogranicza i uubezwłasnowolnił ją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX