Małgorzatę Rozenek szantażuje... była współpracownica? "Chce ją ośmieszyć". Ma dwa powody. "Przeszkadza jej, że..."

Małgorzata Rozenek jest teraz na fali popularności, ale nie wszyscy cieszą się jej sukcesem. Była współpracownica grozi jej upublicznieniem prywatnych zdjęć. Powodem jest podobno zazdrość.

Małgorzata Rozenek mijający rok może zaliczyć do bardzo udanych. Prowadzone przez nią programy zebrały dużą publiczność i czekają na kontynuację, udział w "Azja Express" zaskarbił jej sympatię widzów, a do tego jej ślub stał się jednym z ważniejszych wydarzeń towarzyskich sezonu. Jedna rzecz jednak spędza pani Majdan sen z powiek, gdyż - jak się okazuje - nie wszyscy cieszą się jej obecną popularnością. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że jest szantażowana. Teraz okazuje się, że stoi za tym była pracownica, która chce upublicznić prywatne zdjęcia Perfekcyjnej i skompromitować ją w mediach.

Szantażystce przeszkadza to, że Gosia jest szczęśliwa z Radkiem i że odnosi sukcesy. Jest gotowa opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi, ośmieszyć ją, męża, a nawet dwóch synów - donosi "Twoje Imperium".
Małgosia niedawno zwolniła tę kobietę, miała powód. Ta w rewanżu szantażuje ją publikacją prywatnych zdjęć jej synów i przyjaciół. Bardzo się zdenerwowała, słysząc, że szantażystka już oferuje mediom te zdjęcia i mówi, w jakim kontekście powinny być przedstawione. Ale Małgosia liczy na to, że szantażystka odpuści po pierwszym ostrzeżeniu.

Reakcja Rozenek była natychmiastowa. Ponoć zagroziła szantażystce sądem, licząc na to, że się opamięta. Ma też nadzieję, że media po prostu nie opublikują szkodzącego jej wizerunkowi materiału.

WJ

 

 

Więcej o:
Komentarze (10)
Małgorzatę Rozenek szantażuje... była współpracownica? "Chce ją ośmieszyć". Ma dwa powody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ulka

  Oceniono 21 razy 13

  Biedne uzależnione od wizerunku istoty. Takie życie Gosia

 • cucurucu

  Oceniono 12 razy 6

  Popularna to ona jest ale nie w pozytywnym sensie, nie widze zachwytow nad jej postacia, wrecz przeciwnie, wystarczy poczytac Plotka

 • Gość: Ida

  Oceniono 12 razy 6

  Macie nadzieję, że media nie opublikują zdjęć? A sami o tym piszecie, że takie coś w ogóle może zaistnieć. Czysta hipokryzja.

 • Gość: Ola

  Oceniono 14 razy 4

  przecież ona sama się ośmiesza codziennie w mediach, babsko totalnie bez kłasy, nie ma większej attention whore chyba

 • Gość: Iga

  Oceniono 13 razy 3

  Zaczyna być nudne Rozenek nie ośmieszają się gdyby tak było dawno byś zgłosiła szuka sensacji i zainteresowania swoją osobą słabe to stara baba a taka głupia

 • Gość: m.

  Oceniono 2 razy 0

  moim zdaniem to media - portale takie jak plotek, pudelek i inne powinny olać szantażystkę i kazać jej wyp..alać z tymi fotografiami. Publikując te zdjęcia z komentarzem takim jakiego sobie życzy szantażysta pozwalają na to by pracownicy osób publicznych, mające dostęp do domów gwiazd, polityków, dziennikarzy itp. mogły kreować nieprawdziwy ich wizerunek i trzymać ich w garści, no bo przecież bardzo łatwo opiekunce dzieci poustawiać w pokojach jakieś puszki po browarach, niedopałki fajek i dziecko w tym położyć i zrobić fotę, albo cokolwiek wykreować, żeby udowodnić, że dana osoba to pijak, narkoman, brudas, zły ojcec/matka itp.

 • Gość: Ja

  Oceniono 12 razy 0

  Dzieci z probówki sztuczne wkładki parę nazwisk ot Gosia i już nie ma czym szantarzowac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX