Magda Nowaczewska wygrała 5. edycję "Masterchefa". Fani nie zgadzają się z werdyktem. "Lekki niesmak na koniec"

Fani programu "Masterchef" są rozżaleni, że zwyciężyła Magda Nowaczewska. Czy faktycznie nie zasługiwała na główną nagrodę?

Za nami finał piątej edycji programu "Masterchef". Decyzją jurorów zwyciężyła Magda Nowaczewska. W sieci pogratulowała jej Magda Gessler, która nigdy nie kryła, że darzy ją wielką sympatią.

Zaraz po ogłoszeniu wyników na profilu programu rozgorzała dyskusja. Choć większość cieszyła się ze zwycięstwa Nowaczewskiej, znaleźli się też tacy, którzy go nie uznali, twierdząc, że dziewczyna nie zasługiwała na wygraną. Głównym argumentem miał być fakt, że Nowaczewska odpadła z konkursu kilka odcinków wcześniej, ale niespodziewanie dostała drugą szansę i została przywrócona do programu.

Żenada! Masterchefem ktoś, kto już odpadł raz? I to za co! Zuchwalec Masterchefem.
Porażka totalna, wygrywają ci, co odpadli z programu.
Koncept czyśćca jest bez sensu i jest krzywdzący dla wielu z uczestników. Zwyciężczyni dostała drugą szansę i... fajnie, że ją wykorzystała, ale jednocześnie kilku fajnych kucharzy szansy na powrót nie dostało. Ciężko powiedzieć, czy ten program ocenia umiejętności kulinarne uczestników, skoro można być ciągle na szczycie i wylecieć przez jedno gorsze danie, kiedy niektórzy będąc minimalnie nad kreską (żeby nie powiedzieć farcąc) doczołgali się do Kolumbii czy też finału. Mój pierwszy Master Chef i lekki niesmak na koniec - czytamy.

Czy faktycznie Magda nie zasługiwała na wygraną? Dajcie znać w komentarzach.

MK

Więcej o:
Komentarze (77)
Magda Nowaczewska wygrała 5. edycję "Masterchefa". W sieci burza. "Lekki niesmak na koniec"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lodomeria

  Oceniono 149 razy 121

  Eeee, niesmak to wzbudzał ten niedoszły ksiądz, który ciągle przeklinał.

 • Gość: kasias

  Oceniono 84 razy 74

  a ja jej kibicowałam. bardzo sympatyczna dziewczyna, wiem, że nie o to chodzi w tym programie, ale nie mamy tez prawa oceniać tego wyboru gdyż nikt z nas nie próbował tych dań...

 • Gość: juju

  Oceniono 60 razy 52

  Dla mnie kpiną jest , że jurorem w programie kulinarnym jest osoba reklamująca napój kawopodobny jako kawę. Gdyby drugiej pani podali takie coś w kuchennych restauracjach, podejrzewam że filiżanka poleciałaby z hukiem.

 • Gość: Alicja

  Oceniono 53 razy 49

  Od początku podobała mi się p Magda i cieszę się ze wygrała .

 • Gość: iw

  Oceniono 53 razy 45

  Bardzo cieszę się z wygranej Magdy. W 100% zasłużyła na wygraną, szczególnie za swoją odwagę w przygotowaniu w finale homara, którego nigdy wcześniej nie przyrządzała. Tym właśnie pokazała, że to właśnie jej należy się wygrana!

 • Gość: Ala

  Oceniono 50 razy 36

  Dlaczego piszecie takie rzeczy? Dziewczyna wygrała. Jury próbowało potraw i to oni wiedzą najlepiej, która potrawa była najsmaczniejsza. A nie ktoś, kto siedział przed telewizorem i lubi krytykować. Sami piszecie, że na profilu więcej osób gratulowało dziewczynie wygranej. To po co powtarzacie słowa tych wiecznie niezadowolonych, którzy lubią w innych rzucać błotem? Na dodatek w nagłówku? Pozostał niesmak? Chyba po Waszej miłości do powtarzania złych komentarzy. Dlaczego zależy Wam, żeby dziewczyna, która wczoraj wygrała i była szczęśliwa, dzisiaj musiała czytać Wasz nagłówek, że "pozostał niesmak"? Żeby czasem nie poczuła się za fajnie? Naprawdę nie da się po prostu pogratulować, cieszyć czyimś sukcesem i nie kopać go równocześnie w kostkę? Trzeba powtarzać słowa nieżyczliwych?

 • Gość: tv frajerzy

  Oceniono 57 razy 33

  Zastanawiam się, jakim trzeba być ciężkim frajerem, żeby ekscytować się z góry wyreżyserowanymi programami?

 • lukamipisze

  Oceniono 33 razy 29

  "Ciężko powiedzieć, czy ten program ocenia umiejętności kulinarne uczestników, "

  zdradze Wam tajemnice... Masterchef ma za zadanie przyniesc wpływy z reklam i ma zarobić na Was... i tyle

 • zdziwiony1980

  Oceniono 30 razy 26

  ale o co chodzi ? ex ksiądz też odpadł i wrócił ( chyba nawet razem z nią )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX