Która polska Miss była najpiękniejsza? Krupińska, Wachowicz, a może Maziarz? Wybierzcie z nami tę JEDYNĄ! [SONDA]

Wybory Miss nadal cieszą się ogromną popularnością, a panie, które zdobywają tytuł, jeszcze przez lata cieszą się sympatią Polaków. Przekonajmy się, którą Miss Polacy cenią najbardziej!

Paulina Maziarz od wczoraj dzierży tytuł najpiękniejszej Polki. Zwycięstwo w konkursie Miss Polski czy Miss Polonia to często najlepszy sposób na rozpoczęcie prawdziwej kariery. Udowodniły to chociażby Ewa Wachowicz czy Aneta Kręglicka, które, choć tytuł otrzymały wiele lat temu, nadal cieszą się uznaniem i popularnością. Również Paulina Krupińska wiele zyskała, zdobywając miano Miss Polonia, dzięki czemu od czterech lat nieprzerwanie jest na topie.

Która Miss podbiła Wasze serca? Zagłosujcie w naszej sondzie i zadecydujcie z czytelnikami, która Polka najlepiej reprezentuje nasz kraj!

Miss Polski 2016 wybrana! To Paulina Maziarz ze Zwolenia

MK

Którą Miss lubisz najbardziej?
Więcej o:
Komentarze (16)
Która polska Miss była najpiękniejsza? Krupińska, Wachowicz, a może Maziarz? Wybierzcie z nami tę JEDYNĄ! [SONDA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Pjokk

  Oceniono 10 razy 6

  Rozalia, Marcelina, Paulina w tej kolejności. Ewa Wachowicz jakkolwiek miła to uroda mocno pospolita, do dzisiaj pojąć nie mogę tych zachwytów nad jej osobą. No ale o gustach się nie dyskutuje...

 • Gość: GOSC

  Oceniono 17 razy 3

  tylko wachowicz--- jeszcze teraz po latach się slinie

 • Gość: Lelek

  Oceniono 2 razy 2

  Kreglicka bez dwóch zdań

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz 1

  przepi,ękna jest pani Kręglicka, 2 miejsce Izabella Krzan, raszta.... taka se

 • Gość: Tak mysle

  Oceniono 1 raz 1

  Krupinska. Zawadzka, Kreglicka. Tylko te. Reszta to przypadek.

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepsze proporcje twarzy, ladna figure, piekna urode ma Krupinska. Kreglicka ze swoja slowianska uroda, zostala miss z powodu polityki, bo polska, bo walesa itd. Jest ladna ale daleko jej pieknosci. Pozostale to przecietnosc a juz te z tego roku, wszystkie na jedno kopyto.

 • Gość: Ewa Żałobna

  0

  Ewa Wachowicz najmilsza i najpiękniejsza

 • Gość: Ala

  Oceniono 2 razy 0

  Jedynie naturalna bez poprawek jest właśnie Paulina Maziarz , reszta to przerysowane twarze , Kręglicka zdobyła miss jadąc po bandzie na polityce , Polska obaliła komunizm i potrzebą chwili więc było znalezienie twarzy ze wschodniej Europy . Chcieli się przypodobać Polsce i całej wschodniej Europie , żeby potem kraść z tych krajów wszystko co się da .Najpierw trzeba jednak było wmówić ludziom , że hej..... jesteście tacy jak my . Macie więc i swoją miss. Rozalia i Marcelina to trochę jak własne kolony z przerysowanymi brwiami , a`la transwestyta , ta moda na szerokie brwi to trochę lata 80 -te . Żadna z nich nie miała figury takiej jak nowa miss Paulina Maziarz . Ma oprócz tego jako jedyna subtelną twarz nie poprawioną jak Krupińska ( może to efekt jej mongolskich rysów u Krupińskiej ale wygląda jak Mongolka z wysoko uniesionymi brwiami , twarz zeszpecona poprawkami , nie wiem tego , ale jedno jest pewne , raczej brzydka i od początku bez szans ) . Poprzednia miss to była królowa pospolitości . Może Maziarz nic nie zdobędzie , ale będzie się podobać , bo jest naturalna w przeciwieństwie do większości zrobionych , wysylikowanych protezo - lasek z Wenezueli i całej Latin America .
  Reszta tegorocznych miss to wiocha na czele z wicemiss . Po prostu niektóre to powinny stanąć przed lustrem bez makijażu i szpilek i zadać sobie pytanie , czy rzeczywiście z tak banalną urodą mam prawo walczyć o tytuł najpiękniejszej Polki . Oglądałam resztę i po prostu żal było na niektóre patrzeć . Może na wsi to one są pierwsze , ale żeby się pchać na miss . Trochę realizmu by się przydało . Wszyscy zawistnicy idźcie do dziury pod kamień i tam sączcie swoja zawiść .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX