Michał Szpak odwołuje koncerty z powodu pogarszającego się stanu zdrowia! Jest reakcja fanów. "Jesteś potrzebny!"

Michał Szpak odwołał kilka najbliższych koncertów z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Fani zareagowali na tę informację w zaskakujący sposób. Można się wzruszyć.

Michał Szpak miał zagrać w najbliższym czasie kilka koncertów, w tym uświetnić swoim występem charytatywną galę zorganizowaną przez Joannę Krupę. Wokalista niespodziewanie jednak ogłosił na Facebooku, że nie zaśpiewa i przez najbliższy czas nie pojawi się na scenie. Zmusiły go do tego problemy zdrowotne.

Kochani w związku z nieoczekiwanym pogorszeniem stanu zdrowia, jestem zmuszony odwołać kilka najbliższych koncertów. Obiecuję jednak, że jak tylko odzyskam siły, powrócę do Was ze zdwojoną siła! Trzymajcie kciuki i mam nadzieję do zobaczenia 6 grudnia w Gdyni.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach okazali zrozumienie i wysłali wokaliście mnóstwo ciepłych słów.

Twoje zdrowie jest najważniejsze! Dbaj o siebie, bo jesteś potrzebny, nam i wielu innym, którzy Cię kochają...
Michał! Ty się żadnymi koncertami nie przejmuj, tylko wracaj do zdrowia, bo w tej sytuacji to najważniejsze. Martwimy się, ale wierzymy, że szybko zwalczysz to cholerstwo. Dbaj o siebie!
Cenię Cię za to, że jak masz jakąś niedyspozycje wokalną, odwołujesz koncert, a nie śpiewasz z playbacku jak wielu innych. Masz szacunek do fanów i jesteś szczery w tym co robisz.

Jak donosi "Fakt", Szpak zmaga się z zapaleniem krtani, któremu towarzyszy bardzo wysoka temperatura. Na razie nie wiadomo, kiedy wokalista wróci na scenę.

Decyzja o dalszych koncertach zapadnie dopiero w najbliższy poniedziałek – wyjaśnił w rozmowie z Fakt24.pl menedżer artysty, Jacek Jastrowicz.

My przyłączamy się do fanów i życzymy Michałowi jak najszybszego powrotu do zdrowia!

AW

 

Więcej o:
Komentarze (40)
Michał Szpak odwołuje koncerty z powodu pogarszającego się stanu zdrowia! Jest reakcja fanów. "Jesteś potrzebny!". Można się wzruszyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fanka

  Oceniono 43 razy 41

  "Fani zareagowali na tę informację w zaskakujący sposób" .... a jak mieliśmy zareagować ??? brawo bić ?

 • Gość: LILO

  Oceniono 51 razy 33

  KURUJ SIĘ SZPACZKU. MASZ ŚLICZNY GŁOS. ZDRÓWKA!!!!

 • Gość: Gabi

  Oceniono 34 razy 30

  oglądałam występy innych "artystów" na wyborach Miss, po prostu, żenada ! Na dużej scenie ludzie ci wypadli po prostu - bardzo przeciętnie !! Nic dziwnego że na Eurowizji tyle lat nic nie mogliśmy ugrać. Na wyborach Mistera, dobrze wypadła Dominka Gawęda trochę ratowała honor branży, ale reszta, no to naprawdę......Michał na tym tle dosłownie uświetniłby te widowiska, to nie ulega kwestii.

 • Edyta Zakrzewska

  Oceniono 32 razy 24

  Wracaj szybko do zdrowia bo czekam na ciebie i na twoje koncerty twoja fanką..

 • Gość: Iga

  Oceniono 29 razy 19

  Zdrowia życzymy i wracaj na scenę Michał, bo bez Ciebie jest nijaka:)

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 18

  Nie "pogarszającego sie stanu zdrowia" a pogorszenia sie stanu zdrowia, to co innego! Przekłamujecie sens dla wzbudzenia sensacji :/

 • Gość: Zuza

  Oceniono 18 razy 16

  Michał, dbaj o siebie i zdrowiej !!! Trzymam kciuki wszyscy Twoi fani trzymamy kciuki za powrót na scenę, do nas ! Najpiękniejszy głos na świecie!!!

 • nnie

  Oceniono 28 razy 16

  A tytuł jakby umierał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX