Dj Adamus o współpracy z Kubą Wojewódzkim. "Gardzi tymi, którzy są pod nim". Dalej jeszcze mocniej: Kiedyś wpadł w psychopatyczną wściekłość, bo...

Dj Adamus przez 11 lat dbał o oprawę muzyczną "Kuba Wojewódzki show". Teraz wydał książkę "Historia złotego chłopca", w której niezbyt pochlebnie wypowiedział się na temat współpracy z Kubą Wojewódzkim.

Dj Adamus dał poznać się szerszej publiczności dzięki pracy przy "Kuba Wojewódzki Show", w którym zasiadał za konsoletą. Po 11 latach współpracy zdecydował się jednak odejść do konkurencyjnej stacji i zasiąść w jury "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy niezbyt pochlebnie wypowiadał się na temat Kuby Wojewódzkiego. Teraz wspomnieniom z tego okresu poświęcił fragment swojej książki "Historia złego chłopca". Muzyk nie napisał w niej ani jednego dobrego słowa na temat showmana. 

Ludzie wciąż zastanawiają się, jaki jest naprawdę. Tego może nie wiedzieć nawet on, ale dla mnie jest jasne, że wszystkiego nie da się wykreować. Nie da się grać tyle lat skur**syna, gdyby się było fajnym, pozytywnym gościem. Dla niego liczy się tylko blichtr. Brylowanie w akcjach pod tytułem laski i samochody to zupełnie nie moja bajka.

W książce opowiedział też o pracy z byłym szefem i jego stosunku do innych pracowników. 

Kuba lubi otaczać się silniejszymi od siebie, a gardzi tymi, którzy są pod nim. Przez bycie niemiłym stara się wzbudzić respekt. Kiedyś wpadł w jakąś psychopatyczną wściekłość, bo komuś na planie zadzwoniła komórka. Zażenowani, patrzyliśmy wtedy na siebie: "Czy on ma jeszcze kontakt z bazą?".

Dj Adamus już w 2014 nie krył braku sympatii do Wojewódzkiego. W rozmowie z "Super Expressem" nie szczędził słów krytyki.

Oczywiście śledzę nowy sezon, ale mam wrażenie, że program staje się coraz bardziej przaśny i nastawiony na głupiego widza. "Gwiazdy", bo trudno mówić tu o prawdziwych gwiazdach, są coraz bardziej dziwne i wystawiane na pośmiewisko. Program, ratując oglądalność, mocno zaniża lot (...). Każda formuła się kiedyś wyczerpuje. Może się okazać, że zamieniłem starą klacz na młodego rumaka, to mi odpowiada.

Ciekawe, jak zareaguje na te wyznania Wojewódzki? Gdy chodziło o dobre imię Renaty Kaczoruk, jego partnerki, showman potrafił wytoczyć najcięższe działa. 

AW

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Dj Adamus o współpracy z Kubą Wojewódzkim. "Gardzi tymi, którzy są pod nim". Dalej jeszcze mocniej: Kiedyś wpadł w psychopatyczną wściekłość, bo...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Rewa

  Oceniono 30 razy 22

  Wojewódzki leśny dziad. Żądny sławy psychopata. Szkoda poświęcać mu uwagę. Niech odejdzie w niepamięć

 • Gość: Real

  Oceniono 16 razy 6

  Każdy kto zna adamusa to tez wie ze to cpunisko z beretem krzywym jak cholera ( wojewódzki to dno - fakt )

 • dani8542

  Oceniono 13 razy 5

  Dla mnie ten dziadek już dawno się wypalił. Dziadziunia zbliża się do 60-tki i gdyby nie botoks, to zobaczylibyście starca. Jego czas właśnie się kończy. Żegnaj leśny dziadku

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Nic odkrywczego nie powiedział.

 • Gość: Korgan

  Oceniono 10 razy 0

  Chyba już tylko wielbiciele Wyborczej oglądają jeszczę Kupę Wojewódzkiego

 • Gość: Grace z Toronto

  Oceniono 5 razy -1

  Plujecie jadem. Zazdrosc Was wypala! Kuba to wszystko co ma, wypracowal sobie sam. A co Wy osiagneliscie? Tak mysle, ze Polak to musi byc z pochodzenia rolnikiem. Jak nie obrabia ziemi, to komus dupe. Jak Wy ludzie musicie sie meczyc, a zycie j3st takie piekne.

 • Gość: Tei

  Oceniono 15 razy -3

  Ja będę go oglądać. Kto nie chce nie musi. Wolę oglądać kogoś inteligentnego niż większość tego propagandowego chłamu w TVP.

 • cucurucu

  Oceniono 8 razy -4

  .... showman potrafił wytoczyć najcięższe działa. Wytoczyc to on moze co najwyzej spod siebie....wiadomo co.

 • Gość: leon

  Oceniono 12 razy -4

  Gnój który pasuje idealnie do pislandi, kraju chamów. ten facet nigdy nie odciął się od pisu. on nigdy nie odetnie się od kasy. ci co chcą oglądać jeszcze tego złamasa zasługują na współczucie (i kopa w dupę).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX