Małgorzata Rozenek na okładce magazynu Chodakowskiej. Wyglądałaby świetnie, gdyby nie jeden szczegół. Grafik przedobrzył?

Małgorzata Rozenek została gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Be Active". Jej figura na zdjęciu wygląda nieco inaczej, niż w rzeczywistości.

Małgorzata Rozenek może się poszczycić idealną figurą. Uzyskanie takich kształtów na pewno wymagało od niej dużo wysiłku i wiązało się ze ścisłą dietą i intensywnymi ćwiczeniami. Ostatnio prowadząca programu "Projekt Lady" jeszcze bardziej inwestuje w zdrowy tryb życia. Niedawno była na słynnym już obozie treningowym Ewy Chodakowskiej. Wspólne wakacje zaowocowały kolejnym pomysłem, dzięki czemu już dziś możemy podziwiać Rozenek na najnowszej okładce magazynu "Be Active", którego właścicielką jest najsłynniejsza trenerka Polek.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Mat. promocyjne

 

Na okładce grudniowego wydania Rozenek pozuje z poważną miną w bardzo odważnym kostiumie plażowym. Jej sylwetce nie można niczego zarzucić, jednak patrząc na zdjęcie można odnieść wrażenie, że grafik nieco zmienił prawdziwy wygląd gwiazdy. Wystarczy spojrzeć na okolicę nóg i bioder, które w porównaniu do reszty, wyglądają dość nienaturalnie.

Jeżeli faktycznie tak było, spieszymy ze wskazówką na przyszłość - zupełnie niepotrzebnie! Rozenek i bez ingerencji grafika wygląda świetnie.

MK

Więcej o:
Komentarze (34)
Rozenek na okładce magazynu Chodakowskiej. Wygląda fantastycznie, gdyby nie jeden szczegół. Grafik zaszalał!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pmigootka

  Oceniono 15 razy 13

  Nie wiem, nie mam pojęcia czemu graficy to kobietom robią , czemu kobiety to sobie robią .Może zapytajcie zaprzyjaźnionego doktorka , któremu ktoś przeszczepił mózg pawiana i który postanowił zostać celebrytą. Ludzie są różni , dziwni ., dlaczego my sobie to wszystko robimy?

 • Gość: ola

  Oceniono 21 razy 9

  chodakowska i rozenek stare raszple udaja nastolatki wygladaja jak chlopy ble ohyda

 • cucurucu

  Oceniono 8 razy 8

  Blachara byla, jest i bedzie.

 • Gość: Muzi

  Oceniono 10 razy 8

  No ludzie może mała przesada!!! ładne są te dwie kobiety. !! Ale ta Małgośka powinna ze względu na swój wiek i dla dzieci coś na dupe normalnego ubrać. I tu macie racje. 😉

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 8

  Stare wyretuszowane babsko....

 • Gość: wydawca

  Oceniono 9 razy 7

  Grafik dostal Double Christmas Bonus. Sam sie dziwil, ze 20 lat jej odjal.

 • Gość: Iga

  Oceniono 14 razy 6

  Rozenkowa może lepiej od razu zdjęcia rozbierane nie wstyd ci przed swoimi dziećmi no ale cóż za kasę wszystko się robi stara klacz a udaje malolate

 • Gość: Longmanus1

  Oceniono 10 razy 4

  Dzieci dorosną a pani Rozenek dalej będzie miała 33 lata :-). Omfg... zabawne jest to że nikt już w to (jej wiek) nie wierzy a ona ją ciągnie, bo się tak zaplątała że teraz już musi, lol

 • Gość: Beata

  Oceniono 4 razy 2

  Dobrze wygląda, przecież nie jest stara nie ma chyba jeszcze 50-tki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX