Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się, bo... zostaną rodzicami?! Jeden gest aktora mówi wszystko

Katy Perry na corocznym balu UNICEFU zachwyciła kreacją. Jej wygląd przyćmiły jednak najnowsze doniesienia tabloidów: gwiazda podobno jest w ciąży.

Katy Perry i Orlando Bloom nie mogą ostatnio narzekać na brak zainteresowania mediów. Najpierw pojawiły się plotki o zaręczynach, gdy na palcu gwiazdy znalazł się piękny pierścionek z żółtym oczkiem, a teraz zagraniczne portale nie przestają spekulować na temat ciąży wokalistki. I to nie z powodu opinającej kreacji czy życzliwych znajomych z otoczenia pary. Chodzi o wymowny gest Blooma w trakcie corocznego balu charytatywnego organizowanego przez UNICEF. Doszło do niego podczas przemowy niedoszłej prezydent Hillary Clinton.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Całe wystąpienie kandydatki demokratów można było zobaczyć na telebimie. Nagle jednak kamera skierowała się na gwiazdorską parę. Aktor szeptał coś do ucha wokalistce i czule masował ją po... brzuchu.

To musi być ciąża, w przeciwnym razie jego gest wydaje się po prostu dziwny - komentował świadek zdarzenia w rozmowie z "Page Six".

Osoba z otoczenia pary stanowczo jednak temu zaprzeczyła, mówiąc, że był to zwykły gest.

To nieprawda.

Niewiele też zdradzała sama kreacja Katy Perry. Co prawda gwiazda w sukni Marchesa wyglądała jak księżniczka, ale znacznie bardziej zainteresowało nas coś innego. Mianowicie, brak pierścionka z wielkim diamentem, który spowodował lawinę plotek o zaręczynach.

A Wy, co o tym myślicie? Rzeczywiście jest coś na rzeczy?

AW

Więcej o: