Rinke Rooyens OŚWIADCZYŁ SIĘ swojej dziewczynie. "Była zaskoczona". Reakcja eks?

Kayah i Rinke Rooyens rozstali się lata temu. Producent wreszcie ułożył sobie życie z inną kobieta, którą, jak twierdzą media, planuje poślubić.

Rinke Rooyens i Katarzyna Wołejnio we wrześniu zaskoczyli wszystkich, przyznając się, że są razem. Wszystko wskazuje na to, że ich związek ma się bardzo dobrze. Jak podaje "Dobry Tydzień", po roku znajomości para szykuje się do ślubu.

Rinke kilka tygodni temu w czasie weekendowego romantycznego wyjazdu oświadczył się Kasi. Oświadczyny były tradycyjne, z pierścionkiem. Nawet ukląkł. Kasia była zaskoczona i wzruszona. Powiedziała "Tak" - czytamy.

Z takiego obrotu spraw może nie być zadowolona Kayah, która rozstanie ze swoim byłym mężem, mimo że nastąpiło ono wiele lat temu, nadal uważa za swoją największą porażkę.

Choć nie miałam przykładów fajnych małżeństw w rodzinie, to jednak zdecydowałam się z nadzieją, że się uda. Rozpad małżeństwa uważam za osobistą klęskę. Łączy nas dziecko. Między nami zawsze będzie niewidoczna więź, mimo pewnego żalu lub niespełnienia - mówiła rok temu w programie Łukasza Jakóbiaka.

Już wcześniej mówiło się, że Kayah nie przepada za nową wybranką Rooyensa.

Kayah jest wściekła, że obnoszą się ze swoim romansem na salonach. Słyszała o Wołejnio złe rzeczy. Nie chce też, by mieszkała pod jednym dachem z jej synem, 18-letnim Rochem. No i boi się, że Rinke zostanie zraniony, a to teraz jest jej dobry przyjaciel - kontynuuje osoba bliska parze i piosenkarce.

Wygląda na to, że będzie musiała się do niej przekonać, bo Wołejnio prędko nie zniknie z horyzontu. Parze serdecznie gratulujemy!

MK

 

Więcej o:
Komentarze (11)
Rinke Rooyens i Katarzyna Wołejnio planują ślub? Media: Oświadczyny były tradycyjne. Co na to Kayah? "Jest wściekła, że..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kol

  Oceniono 18 razy 12

  No sorry, ale po ambitnej i utalentowanej Kayah, taka przechodzona pi, pi...?

 • Gość: loko

  Oceniono 14 razy 12

  musi chlać alby być zagubiony, ta pirania go zje z butami, potem spuści w klopie

 • cucurucu

  Oceniono 14 razy 6

  Z niej taka dziewczyna jak i z niego chlopak, dwa oblesne typy.

 • eewulka

  Oceniono 4 razy 4

  Jakaś taka nieświeża, nieapetyczna i niesympatyczna. Plastik, plastik, plastik...

 • mysz17200

  Oceniono 12 razy 4

  stare pudło

 • Gość: fredi

  Oceniono 1 raz -1

  dopasowali się , pożyjemy zobaczymy.Amen

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX