Agnieszka Włodarczyk najpierw spotkała się z byłym, a potem pokazała TO zdjęcie. Fani krytykują

Agnieszka Włodarczyk zaskoczyła fanów wrzucając na Instagram zdjęcie z byłym partnerem. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Jakub Sićko ma dziewczynę.

Agnieszka Włodarczyk od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem, nie weszła w inny związek. Choć mówiło się, że spotyka się ze Sławkiem Uniatowskim, to ta relacja nie przekształciła się w nic trwałego. Zamiast inwestować uczucia w nowe związki, aktorka wspomina te stare. W sobotę zamieściła na Instagramie zdjęcie z byłym partnerem, Jakubem Sićko i jego obecną dziewczyną.

Wspólny wieczór z ex i jego dziewczyną. Nadal przyjaciele - podpisała fotografię.

Przyjacielskie relacje z ex? To rzadkość, ale okazuje się, że można. Na jednym zdjęciu jednak się nie skończyło. Dzień później Włodarczyk opublikowała kolejną fotografię z Sićko, tym razem pochodzącą ze starej sesji dla VIVY!.

Ostatni wspólny wieczór zainspirował mnie do wrzucenia paru fot. Ładna ta sesja, stara ale jara. Nie, powrotów nie będzie. Wspólne sesje do VIVY! pecha przynoszą - napisała.

I tu - zdaniem fanów - granica została przekroczona. Przyjacielskie relacje z ex - super. Ale wrzucanie zdjęć z okresu narzeczeństwa, gdy były partner ma nową dziewczynę? Internauci byli zniesmaczeni.

Jego obecna partnerka będzie bardzo zadowolona, jak zobaczy to zdjęcie... Sorry, ale trochę to niesmaczne. Zwyczajnie i po ludzku.

Zgadzacie się z tą krytyką?

WJ

Więcej o:
Komentarze (18)
Agnieszka Włodarczyk najpierw spotkała się z byłym, a potem pokazała TO zdjęcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 32 razy 14

  To właśnie podsumowanie jej charakteru... brak klasy ,wyczucia i wrażliwości...

 • Gość: Rurka

  Oceniono 12 razy 12

  Takie czasy ze wszystko sie pokazuje na swojej sciance. Narzeczona i tak juz przewertowala scianke jego bylej dziewczyny z dawnych lat. Skoro chcemy miec wiele partnerow i sie chwalic tym w necie to pozostaje zycie w ciaglej zazdrosci i poczuciu ze jest sie jedna jedym z wielu.

 • Gość: ja

  Oceniono 15 razy 11

  No to się dowartościowała, to świadczy o braku wyczucia ,klasy,honoru itp. I tak jej już zostanie.

 • Gość: Bzyk

  Oceniono 25 razy 11

  Musi mieć paskudny charakter i dlatego faceci uciekają w popłochu!!!!!!

 • fanizymiko

  Oceniono 10 razy 8

  Coś nam celebryckie "ciało astralne" pogubiło

  Miała być sława, aktorstwo i zdobycie świata a jest zwykłe celebryctwo, zero prawdziwej kariery i grajdoł "warszafki" a to niestety przechodzi w zgorzknienie, życie przeszłością i to co aż wyziera z jej wpisów wręcz depresyjną samotność.

 • Gość: as

  Oceniono 24 razy 8

  I o to jej chodzi,byli maja dziewczyny a ona ciągle sama.

 • Gość: Gość T

  Oceniono 15 razy 7

  Żałosna dziewczyna,cóż zrobić.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 3

  bez honoru babsko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX