Ashton Kutcher chciał wybrać imię dla syna. Mila Kunis od razu je odrzuciła. "Nie przeszło testu". Ani trochę się nie dziwimy!

Ashton Kutcher ma osobliwy gust odnośnie imion. Zobaczcie, jak chciał nazwać swojego nienarodzonego syna!

Mila Kunis i Ashton Kutcher już niedługo ponownie zostaną rodzicami. Para od dwóch lat wychowuje córeczkę Wyatt, a teraz ich rodzina powiększy się o chłopca.

Aktor był ostatnio gościem programu Conana O'Briena. W wywiadzie zdradził jak przygotowuje się do przyjścia na świat dziecka numer dwa. Okazuje się, że Kutcher miał "dość" nietypowy pomysł na imię dla syna.

Wiele osób wierzyło w imię Hawkeye ("Sokole Oko") - mówił z powagą, po czym dodał z udawanym smutkiem: Nie przeszło testu. Mila odrzuciła je u zalążka.
 

Kutcher potwierdził też, że, choć nie było to łatwe, zdecydowali się już na imię dla syna. Jakie? Tego oczywiście nie zdradził.

MK

Więcej o:
Komentarze (1)
Ashton Kutcher chciał wybrać imię dla syna. Mila Kunis od razu je odrzuciła. "Nie przeszło testu". Ani trochę się nie dziwimy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gość

    Oceniono 2 razy 2

    uwaga na śmieciarę, zdesperowaną naciągaczkę, reklamującą na Plotku pod artykułami środki rzekomo odchudzające - nie dajcie się nabrać na ten syf, działające leki mają ucazciwą reklamę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX