Meghan Markle poznała rodzinę Harry'ego. Królowa mogła nie być zachwycona, ale Kate? "Robi co może, by..."

Meghan Markle w ostatni weekend gościła w Pałacu Kensington, gdzie książę Harry zapoznał ją ze swoją rodziną. Księżna Kate podobno jest bardzo zadowolona z sercowego wyboru szwagra.

Odkąd media ujawniły związek księcia Harry'ego z Meghan Markle, sprawy między tą dwójką toczą się bardzo szybko. Brat księcia Williama nie tylko potwierdził w oficjalnym oświadczeniu plotki o romansie, ale też zaprosił swoją nową dziewczynę do Londynu, gdzie przedstawił ją rodzinie. Choć nic nie wiadomo na temat reakcji królowej, Meghan podobno bardzo przypadła do gustu księżnej Kate, która "robi co może, by ją wspierać".

Kate chce dla Harry'ego jak najlepiej i  jest podekscytowana, że w końcu znalazł sobie dziewczynę. Meghan wydaje się być tą jedyną - donosi "Woman's Day".

Wsparcie księżnej może być dla Markle nieocenione, biorąc pod uwagę, że nie spełnia ona kryteriów idealnej wybranki serca dla członka rodziny królewskiej. Królowa może nie być zachwycona zarówno faktem, że aktorka jest po rozwodzie jak i tym, że jest Afroamerykanką.

WJ

 

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Meghan Markle poznała rodzinę Harry'ego. Królowa mogła nie być zachwycona, ale Kate? "Robi co może, by..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ww

  Oceniono 49 razy 27

  Kate może być zadowolona z wyboru szwagra i mu pomagać, bo jej pozycja na dworze nie jest wcale taka kolorowa jak się wydaje, a pojawienie się jeszcze "gorszej kandydatki" na żonę kolejnego wnuka, poprawi jej własne notowanie.
  To, że Kate stara się grać damę, nie zmienia faktu, że nią nie jest i zamiast pożądanych arystokratycznych korzeni, ma tylko kupieckie.. Do tego jej matka jest tak nielubiana na dworze, że przestała być zapraszana nawet na oficjalne imprezy rodzinne, czy święta. Karol nawet publicznie dał głos, ze Middletonowie zagarnęli wnuki do tego stopnia, że on nie ma z nimi kontaktu i nawet wydano zarządzenia regulujące te sprawy.
  Sama Elżbieta uważa Kate za próżniaka - ubolewa, że ta nie przepracowała ani jednego dnia - i osobę zbyt zajętą swoim wyglądem.

  Kate ma swój interes w tym, żeby taka osoba jak Meghan Markl weszła do rodziny.
  Rozwódka, mulatka, czego może aż tak nie widać, ale jej matka jest dość jasną murzynką pochodzącą z Nigerii. Jak to będzie wyglądało na rodzinnej fotografii? Na dodatek Meghan ma sporo ostrych filmowych scen. Przy takim mezaliansie notowania Kate i jej matki wzrosną, bo to zdecydowanie "mniejsze zło".

  Jeśli ktoś sądzi, że Kate stara się wspierać szwagra w tym związku z dobroci serca, to jest w błędzie. Ona nic nie robi bez powodu od 15 lat. Pierwszy cel osiągnęła, udając się nie przypadkiem do szkoły za Williamem, jak dziesiątki córek bogatych Anglików, i zostając jego "koleżanką", potem kilkunastoletnią narzeczoną-nie narzeczoną. Wszystko dzielnie zniosła, żeby osiągnąć cel drugi, i zostać żoną następcy. Cel trzeci to być żoną króla, ale w tym celu Elżbieta musi chcieć koronować wnuka, a nie syna, co nie jest takie oczywiste. Kamila nabrała sznytu, bardzo się stara i mimo burzliwej przeszłości jest arystokratką, a nie dziewczyną z "gminu".
  Gdyby ktoś sądził, że się mylę nie wierząc w szczerość Kate, to niech poczyta o jej matce, której celem i sensem życia było zdobywanie kolejnych szczebli w pozycji towarzyskiej. Bo w Anglii nie ma to nic wspólnego ze staniem posiadania. Można być bogaczem, ale arystokracja i tak będzie patrzyła z wyższością i nie zaprosi do stołu. Córka, co od lat widać wyraźnie, ma podobne ambicje i szczebel po szczeblu je realizuje.

 • Gość: fanka

  Oceniono 19 razy 17

  życzę Im powodzenia

 • Gość: Gusg

  Oceniono 22 razy 16

  Uff.. Harry może odetchnąć z ulgą .. co tam Królowa, ojciec, opinia społeczna .. najważniejsze, że Kate zaaprobowała jego dziewczynę, a potem jeszcze zadzwoniła do dziennikarzy żeby ich o tym poinformować.

 • Gość: mar

  Oceniono 28 razy 6

  Królowa Elżbieta ma taki wysoki poziom kultury że zapewne piękna utalentowana młoda kobieta którą pokochał wnuk Harry może czuć się doceniona😊. Jeśli mama wybranki jest afro nie sądzę aby miało to być przeszkodą w związku. Nie te czasy...

 • Gość: lala z porcelany

  Oceniono 1 raz 1

  NO I FAJNIE

 • Gość: jjaa

  Oceniono 4 razy -2

  Matka zowie się Doria Radlan. Strasznie paskudna; niestety... Gdyby tak dzidziuś poszedł w babcię - masakra!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX